Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megéri masszázsgépet venni?

Megéri masszázsgépet venni?

Figyelt kérdés

Pontosabban ilyet

[link]


A Csípőmön lévő "kapaszkodókat akarom eltüntetni"

szinte mindent kipróbáltam aerobik, kondi, személyi edző!

Nincs rossz alakom de, ez a 2 bucka nem akar eltűnni pedig ZSÍR...


Lényeg megéri megvenni??


2009. márc. 4. 19:06
 1/2 anonim válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani neked ezzel a géppel kapcsolatban. Ugyan ilyenem van. Futás után gondoltam jó lesz, lelazítani és a felesleges zsírjaimat összet9rni, hogy könyebben lemenjenek.

Pár napja csináltam, amikor is..észrevettem, hogy szépen megszakadt a bőröm. Addig (kb. 23 éves voltam akkor) nem volt ilyenem, pedig tornáztam is.

Szóval én gyorsan abbahagytam. Nem mondom, hogy csak ettől lehetett. De tuti benne van a keze a dolgokban. Inkább elmennék a helyedben egy masszőrhöz, aki olajokkal is segíti a lerakódások felszabadulását.


Nem olyan olcsóak ezek a gépek és nem utolsó sorban helyigényük is van.

2009. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is a masszőrt ajánlom,ő személyreszabott erősséggel ,és ott ahol igazán kell ,maszírozza az embert.Van olyan is hogy köpölyözés,fáj,de bejön,újjaban pedig elektrolízissel is hatékonyan lehet a kívánt területekről fogyni.
2009. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!