Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futás tényleg mindent...

A futás tényleg mindent átmozgat? Jó lesz a futás, kocogás mozgásnak a fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

Annyiszor megfogadtam, hogy fogyok egy kicsit, de sosem jött össze. Mivel még most lesz a húsvét, majd a szülinapom nem akarok nagy fogyókúrába kezdeni, egyenlőre csak a cukros üdítőket, rágcsálnivalókat kerülöm, sütiből pedig kevesebbett eszek, mint korábban.

Május 1.-jétől pedig tényleg ráállok a fogyúkúrára.


Napi 5x eszek kevesebbet, sok zöldséget, gyümölcsöt, a szénhidrátot kerülöm, naponta 2-2,5l ásványvizet iszom, valamint, hetente 3x kocogok, futok 30-40 percet, hetente 2x táncolok itthon 40-50 percet és tornázok.

A fenekemet szeretném formásabbá tenni, a combomból és a hasamból, illetve a derékon felgyűlt úszógumiból lefaragni, illetve a karomról kicsit eltüntetni az integetőizmot vagy mit..:)

Ez így jó lesz, ahhoz fogyjak? Ha ezt betartom mennyi idő alatt tudok leadni 5-6 kg-t?


16/L


2011. ápr. 21. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik a terv, 1-2 hónap alatt lemehet az az 5-6 kg. Heti 1-2 könnyű tornát is beiktatnék, hogy például a karodat is megmozgassad.

Bővebb infó:

[link]

[link]

2011. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznosak a linkek is, sok érdekes dolgot olvastam benne:)
2011. ápr. 21. 16:56
 3/6 anonim válasza:
én is most kezdtem bele egy fogyókúrába,amit 2-3 hete kezdtem el,de igazából nem éhezem. 165cm vagyok és 60kg voltam,de amióta egészségesen étkezem,azóta boldogabb is vagyok.először magam diétáját hoztam létre és lement 4kg.most belekezdtem a 3órás diétába,ami annyit tesz,hogy"sokszor keveset". igen ez az amit te is csinálsz,ahogy olvastam,mert 5ször kell enni egy nap. kíváncsi vagyok ez mennyit visz majd le. neked meg drukkolok,sikerülni fog:) ja és még annyit,hogy járj el minden második nap 30percre futni,amikor jól esik és néha néha bekaphatsz valami finomat is,ha nem bírod ki.(4kocka csoki,2szelet pizza)de ezeket inkább hanyagold:) az jó ha sokat iszol,mert gyorsabb lesz az anyagcseréd:) hidd el 2-3 hét alatt 4-5 kiló lemegy :)
2011. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csak heti 1 az egészséges.
2011. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Heti egy mi egészséges?

A sport biztos nem:) Beszéltem az edzőmmel és a védőnővel a suliban, valamint a háziorvosommal és mind azt mondták, hogy heti 3-4x 1 óra aktív mozgásra szüksége van a szervezetünknek.

2011. ápr. 25. 09:25
 6/6 Hanna80 válasza:
a válaszadó szerintem arra gondolt, hogy heti max 1 kg fogyás az egészséges, és nem arra, hogy heti 1 edzés
2013. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!