Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 évesen narancsbőr?

13 évesen narancsbőr?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok, 2.5 éve jelent meg rajtam a narancsbőr. Nagyon zavaró, napfényben nagyon látszik, így a strandon mindig takargatom magam. Nem ciki ez ilyen fiatalon? Heti szinten kb 12 órát sportolok, így szerintem biztos nem azzal van baj. Viszont szerintem kevesebb folyadékot iszok. Lehet attól van? Igaz, most nagyon sokat felszedtem (másfél év alatt 52kg-ról 62kg-ra de emlékszem már régebben problémát jelentett rajtam a cellulitisz) Másik kérdésem az lenne, ha elkezdenék még többet sportolni, kevesebbet enni akkor júliusig le tudnék fogyni megint 52kg-ra?
2011. ápr. 23. 20:56
 1/9 anonim válasza:
én most vagyok 13 éves és én most elhíztam eléggé . És rajtam is vannak.
2011. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy? Igyál több folyadékot!
2011. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább nőiesedtek és ez bizony azzal jár, hogy megváltozik a testetek híztok is egy jó pár kilót! Nem szabad koplalni mert akkor a fejlődésben lévő szervezetben nagyon súlyos károkat okozhattok! Több sport semmi nassi és rengeteg folyadék inkább ásványvíz! A napi folyadék mindig legyen napi 2 liter! Csak okosan! A sok folyadék azért kell, mert kimossa a szervezetben felhalmozott méreganyagot! De cukros löttyök felejtősek, mint írtam az ásványvíz a legjobb!
2011. ápr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A narancsbőr okozója az, hogy nincs elég izom a zsír és bőr alatt, és nem tudja megtartani, tehát redős lesz. Növessz oda izmot, ahol narancsbőr van és eltűnik. És ha végzel mellé aerob edzést és DIÉTÁZOL nem fogyúkórázol, akkor a narancsbőr eltűnése felgyorsítható. Nem fog 2 hét alatt menni.
2011. ápr. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen, ha sok vizet iszol akkor van rá esély, hogy eltűnik. De ahhoz nagyon sokat kell innod naponta és csak sima vizet, nem bubis ásványvizet mert attól csak felfúlyódsz!
2011. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
163 cm... :(
2011. ápr. 26. 12:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy röpizek, teniszezek, biciklizek, görkorizok, meg futok esténként. :) Szóval remélem lesz valami eredmény.
2011. ápr. 26. 12:32
 8/9 anonim válasza:

én 12 éves vok és 173 cm és rajtam is van narancsbőr....:(

milyen gyakorlatokkal lehet eltüntetni???

2011. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
17 vagyok, és nekem is több mint két éve narancsbűrös a hátsó combom... és nem gondolom hogy a mozgáshiány, heti 20 órát táncoltam akkor is látszott, de még hogy, a lábamon az izom nőtt és kíjebb nyomta még erősebben látszott mint mostanában... sokféle krémet próbáltam, és egyik sem használt igazán, de a garnier-nek a legújabb bőrfszesítős narancsbőr eltávolítója nagyon jó! Az tényleg használ! Nekem legalábbis. Ha az ember emellet még néha fut, kocog, korizik, bicózik, vagy bármi ilyesmi még az is rádob, simán vissza lehet nyerni a régi bőrünket! :)
2011. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!