Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a nap milyennek számít?

Ez a nap milyennek számít?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, kicsit meghaladta a határt, de lehet ez még belefér súlytartáshoz.


Reggeli: 8:30-egy nagy szelet kalács, 1 bögre kakaó (főzött), és egy vékony szelet húsvéti sonka


Ebéd: 12:30-húsleves kevés tésztával, főtt zöldségek, egy sült libacomb, 1 ek. kruplipüré, 1 ek. rizs, 1 ek. párolt káposzta

És desszertnek két kisebb szelet gyümölcstorta ( 1 epres, és 1 ananászos)


Uzsonna: 16:30- 1 db alma


Vacsora: 19:30- 2 db főtt tojás


2011. ápr. 24. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen jó szerintem
2011. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs, csak kérdezem, de fogyni akarsz, vagy igazából egy rendes étrendet akarsz kialakítani???
2011. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szeretném tartani a súlyom, (55 kg/164)


napi ötszöri étkezés mindig megvan, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem, és édességet szinte semmit, (nem is kívánom), ma viszont ez a két szelet gyümölcstorta jól esett, és hát ugye reggelire is kakaó meg kalács volt. persze tudom hogy egy nap alatt nem változik semmi, csak nem érzem ezt a mai napot "egészségesnek".

2011. ápr. 24. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől nem változik semmi hogy ma ilyeneket ettél. Ne legyen miatta lelkiismeretfurdalásod, néha megengedett ez. Holnaptól folytasd a rendes étrended, ez nem fog bezavarni nyugi.
2011. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát holnap még jön a francia saláta, a fasírt, a sonka... ha mindezekből reggelire eszem, mindenből kevesebbet akkor az elfogadható? és még délelőtt ennék pár db sütit, aztán ebédtől már normális lenne...
2011. ápr. 24. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyél nyugodtan holnap is, mértékkel de egyél. Utána majd visszatérsz az eredetire, és minden jó lesz. Ennyitől nem fogsz elhízni, gondolom mellette mozogsz is, vagy nem? Mert akkor iktass be valami mozgás, futás bicaj akármi.
2011. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
heti 3-szor 1 órás izzasztó edzés, és minden este egy félórás erősítés, de holnap szerintem ha jó idő lesz, lemegyek futni is :) köszi a válaszokat!
2011. ápr. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!