Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm/46kg. Ez milyennek...

163cm/46kg. Ez milyennek számít? Úgy érzem, nem látom magam tisztán.

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Vékony vagy nagyon... híznod kéne 3-4 kg-t minimum szerintem :)
2009. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem hízhatnál vagy 2-3kg-t..de adatok alapján sosem lehet pontosan ítélni.Mindenesetre neked már fogynod nem lenne szabad mert köztudott h a csontváz csajokra nem gerjednek a pasik!!
2009. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az tuti h sovány vagy! 50 kilósan lennél pont jóóó!
2009. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 maundrel ***** válasza:
sztem meg egyáltalán nem kell híznod,mivel nem vagy túl magas.(és sztem vékony csontozatú vagy)... de semmiképpen se fogyózz, ne legyél ennél vékonyabb. de ha- nem tetszel magadnak akkor tornázz, az izmosít, és feszesebb is leszel tőle :)
2009. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,

hízni- sajnos vagy nem sajnos- nem tudok. Egy kiló fel-le megy rólam, hogy 45, hol 46 vagyok, nem több. Nyáron nagyon tetszett az alakom 45 kilóval, de most látom a pocimat és zavar.. Minden deka meglátszik rajtam fel is, le is.

Nyáron egyértelművé vált, hogy táplálkozási zavaraim vannak, a szüleim most állandóan ellenőriznek az étkezésben, de én vissza akarom kapni a nyári állapotot! :(

2009. dec. 30. 20:05
 6/8 anonim válasza:

hát én 167 cm vagyok és 46 kg. ha jól érzed magad a bőrödben akkor pont jó :)

szerintem nem kell, hogy hízz semennyit, de ha pár kiló feljön rád, még az sem baj :)

14/L

2009. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
uuuu én pont ennyi vagyok...163 cmesen:)
2011. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tökéletes.

Bár annyi lennék..Csak a magasság egyezik..

2019. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!