Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ilyen étrend milyennek...

Egy ilyen étrend milyennek számít?

Figyelt kérdés

Nem fogyózom, de szeretném tartani az alakom, na meg azért túlzásba se szeretném vinni a kajálást, heti 3-szor járok edzésre, de szeretnék odafigyelni az étrendre.


Pl mai napom:


reggeli: 2 virsli mustárral, egy szelet kenyérrel (7óra)


10 órakor ettem egy almát.


ebéd: húsleves, pörköltzsír egy félszelet kenyéren (hidegen) husival, ecetes ubival (+ 2 kis kétszersülten) (fél 3)


vacsira ettem egy főtt tojást, és egy pohár kefirt. (7 óra)



Ez csak a mai napom, de általában reggelire kétszersültet vagy egy szendvicset eszem, délelőtt egy almát, ebédre vmilyen könnyű levest, és húsfélét (általában krumplipürével, vagy rizzsel), vacsira pedig csak egy pohár paradicsomlevet, VAGY tejet, VAGY kefírt, VAGY főtt tojást. (ebéd után egyébként már nincs étvágyam, de ezek közül vmit bekapok még.) A nap folyamán pedig rengeteg vizet iszom.


Nem tudom, hogy egy ehhez hasonló étkezés milyennek számít, kell e változtatnom vmit?


2011. ápr. 5. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ebédre a kenyér felesleges, krumpli, rizs, főzelék az jó de kenyér reggelihez

zöldségek!!

2011. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben több nyers zöldséget salátát ennék, ecet nélkül, esetleg citromlével savanyítva. Ez az étrend elsavasíthat, ha nem eszel az ételekhez zöldséget. A vízfogyasztásra is figyelj oda.
2011. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél kicsit több zöldséget és gyümölcsöt. Egyél feldolgozott húskészítmények helyett tiszta pulyka vagy csirkehúst. Próbálj meg rendszeresen halat enni, akár konzerv formában. A kenyér az legyen teljes kiőrlésű. Egy héten több alkalommal ehetsz egy marék diót, mandulát is, nagyon egészséges. A savanyított tejtermékek és sajtok is nagyon jók. Ha ezek előfordulnak az étrendedben, akkor szerintem jó.
2011. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!