Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt ha intenzíven...

2 hónap alatt ha intenzíven rubint rékázok, az fog majd látszódni?

Figyelt kérdés
szabadidőmben a 40 perces tornát csinálom, ha meg nem érek rá annyira akk meg a 20 perceset! fog látszódni 2 hónap múlva?? mit tudtok ajánlani? esetleg vmi szereket, v étvágycsökkentőket?
2011. ápr. 26. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg táplálkozni, mert azon múlik minden!!! Leírtuk már itt százszor, hogy ez mit jelent, keresgélj!
2011. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja fogyózok, mindent eszek csak kevesebbet, és naponta tornázok Rékára néha többet néha kevesebbet-és nemcsak hogy szépen formál de 5 kgt fogytam is!
2011. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szuper..most nagy az elhatározásom:) rem meg is marad
2011. ápr. 26. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne szedj fogyasztószereket. Tuti, hogy hormonokat tartalmaz, ha elhiteti az agyaddal, hogy jóllakott vagy!

Miért kell ilyenekkel etetni magad??

2011. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogytam 7 kg-t és vékony lettem, de nem elég feszes, így elkezdtem tornázni. 1 hét után már nagyon látszott az eredmény :)
2011. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szedtem, nagy kakit ért...
2011. máj. 5. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:
én is szedtem, nekem 2 hét alatt lement 7 kiló. utolsó válaszoló. lehet, hogy nem eredetit rendeltél. kitől vetted?
2011. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
arról az oldalról rendeltem
2011. máj. 5. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!