Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne fogynom a képek és a...

Kéne fogynom a képek és a paraméterek alapján? Többnek nézek ki kilóban, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

17 vagyok, 160 cm és 49 kg


[link]


[link]


[link]


2011. ápr. 26. 18:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

hát, a ruhaméretek változók...

pl: a new yorkerben van az a félvállas top, abból XS vagy S, topokból, pólókból S.

Ingben általában S, de van, amikor attól félve, hogy összemegy, inkább M-eset veszek.

Nadrág Terranovában S vagy XS(bár sajna combban erősebb vagyok, genetika =/)

Jeans Clubban egy topban L-es, mert jobban szeretem a tunikásabbat, meg mellben kicsi volt az M

Amúgy úszom heti 1x általában, mellé meg tornázgatok itthon, amikor időm engedi, de nyáron többet fogok mozogni, most nincs időm... (nyár: heti 2 úszás, bicaj, görkori a haverokkal xD szval nyáron fogok az biztos mozogni többet =D)

A rohadt anorexia miatt vannak hülye perceim, hogy fogyjál, fogyjál, fogyjál...

2011. ápr. 26. 19:23
 12/21 anonim ***** válasza:
Nézz a tükörbe. Ha tetszik, amit látsz, nem kell fogynod. Ha nem, akkor igen. Ennyi.
2011. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Voltál anorexiás?
2011. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
? hát anorexiás azért nem vagy.
2011. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
tavaly voltam, aztán egy idő után besokalltam, mert folyton rosszul voltam, nem sikerült semmi, állandóan szédültem, majdnem elájultam egy nap minimum 3-4x. Aztán elkezdtem enni újra plusz úszni járni mellette. 38ig mentem le
2011. ápr. 26. 19:37
 16/21 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az a válaszom, hogy jó vagy úgy, ahogyan vagy.

Egyél változatosan, mozogj, ahogy írtad, a barátaiddal görkorizzatok stb..

Nincs semmi olyan rajtad, amit szégyellned kéne, éld a fiatalok gondtalan életét.

És kérlek, ne tűzd ki magad célpontnak fórumokon!

Nem tesz jót a lelkednek a rosszindulat pláne, ha alaptalan.

Remélem segítettem.


Üdv

2011. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor emiatt látszol vmennyivel többnek (eltűnt az izomzatod). Ezért is nem szabad anorexiásnak lenni.
2011. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hát ruhába nekem is jó alakom van (máramennyire) de fürdőruhában látszik rajtam a felesleg. diétáznod nem kell de mindennap mozogj valamit, így egészségesebb leszel, meggátolod a hízást, és kiegyensúlyozottabb leszel
2011. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fogynod. Ha most fogyózni kezdesz, akkor könnyen lehet, hogy 35-40 éves korodra 80 kilóig is feljojózol. Amúgy a paramétereid alapján inkább a vékony kategóriába esel. A fotók alapján sem vagy túlsúlyos kicsit se. Ne hagyd, hogy a mkédia és a benne lévő cicák megzavarják az önértékelésedet.
2011. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Jó vagy úgy, ahogy, ahogy vagy, fogynod nem kell.

Sportolni persze senkinek sem árt (bár én is rá tudnám venni magam:-O)

2011. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!