Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne fogynom a képek és a...

Kéne fogynom a képek és a paraméterek alapján? Többnek nézek ki kilóban, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

17 vagyok, 160 cm és 49 kg


[link]


[link]


[link]


2011. ápr. 26. 18:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Viszont egy kis sportolás sosem árt, ha más miatt nem legalább az állóképesség miatt!

Üdv

2011. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod csinos vagy!! :) Ha elégedetlen vagy magaddal, akkor sportolj, sportolj, sportolj... Így majd a lelked is megnyugszik, hogy teszel azért, hogy jobban nézz ki, és persze jobban is fogod magad érezni a bőrödben.
2011. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a konyhában rakjál rendet! :D
2011. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
bocsi de,szerintem nem vagy csinos!formátlan vagy, nincs melled nincs segged...ez van:S
2011. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér egyáltalán!!! De fogyhatsz egy kicsit, ha nagyon szeretnél.
2011. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy van feneked, nem vagy lapos... Viszont abba biztos vagyok, ha ennél nagyobb feneked lenne a képen, akkor azért szólnának meg, mert nagy és le kéne fogynod.

A melléről meg nem igazán tehet szerencsétlen, hogy ekkora neki. Az is lehet, hogy csak előnytelen ez a felső, és nem emeli ki annyira...

2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és 46 kg és az utcán olyan megjegyzéseket kapok, hogy "úristen hogy nézz ki ez??" "ez iszonyú sovány"...


Milyen a ruhaméreted? Hol szoktál vásárolni és ott milyen számot veszel?

2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
ferike86-tal értek egyet...sportolás és lesz valami normális alakod
2011. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én picit többnek néztelek, kb. 53 kg-nak, de ez csak a sport hiánya miatt van ám!

Pl. a karon puha, kicsit zsíros, és ott az a kis hónalj háj a top pántjánál. Nem vészes, sportolj!

2011. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
0%
már ne is haragudj de ekkora seggel 49 kiló...napersze....sztem elmérted magad
2011. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!