Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni. (160cm,58kg...

Szeretnék fogyni. (160cm,58kg 20/L) Mit egyek, ha (. )?

Figyelt kérdés

nem szeretem a túrót, a főtt, grillezett stb. csirkemellet, és halat pedig képtelen lennék csak úgy "magában" megenni. Pedig általában ha egészséges táplálkozásról van szó, általában ide lyukadunk ki, hogy a vacsorának fehérjének kellene lenni. Mivel helyettesíthetném ezeket?

Nagyon válogatós vagyok, zsíros ételeket egyáltalán nem eszem, húst is elég ritkán. Nem vagyok oda érte. A tejszínes szószos tésztákat szeretem, a főtt burgonyát, és a zöldséges, rizses ételeket, a főzelékeket(kenyérrel). Szóval a szénhidrátot.:) Meg az édességeket.

Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy rosszul táplálkozom. Tudatában vagyok. Ezért szeretnék rajta változtatni, de a legtöbb helyen az olvasom hogy túró, főtt csirke. Amit én nem szívesen fogyasztanék el. Segít nekem valaki? Nagyon megköszönném.


2011. ápr. 26. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Én meg nem szeretném, hogy szétloccsanjak ha kiugrok a 10.-ről, de attól még lesz gravitáció sajnos...


Vagy azt eszed amit kell, és nem finnyázol, vagy továbbra is válogatsz, és akkor így maradsz. Csak akkor meg ne panaszkodj.

Keresheted a csodát egy életen át, nem fogod megtalálni...

Sajnálom, ez van...

2011. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én se szerettem a túrót, sőt. sütiben is utáltam. aztán egyszer vettem túrót és ettem egy kicsit belőle vacsorára almával. mostanában se eszek sok túrót, de esténként almával megeszegetem, oszt csá.

én grillezett csirkecombot szoktam venni a boltban, még meleg, mikor megveszem, az iszonyat finom. :)

én halból a hekket szoktam enni párolva, párolt zöldséggel, az is kifejezetten finom. amúgy mindent párolt zöldséggel eszem, és max 1 szelet tk kenyeret eszek reggelire, miközben előtte reggel-este hatalmas sajtoskifliket ettem melegszendóként.

akaraterő kell hozzá. le kell szokni a sok szénhidrátról, rá kell szokni az egészségesebb kajákra, nem olyan nehéz. de akaraterő nélkül nem megy. anyát is próbáltam rávenni, hogy egy kicsit kajáljon egészségesebben, de azt mondja, hogy kenyér nélkül nem élet az élet. ja, mert nem akar kenyér nélkül élni, ennyi. azóta már meguntam a dolgot és ráhagytam. amíg ő nem akar változtatni, feleslegesen jártatom a szám.

2011. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tojás is kiváló fehérjeforrás, azt is ehetsz. Elsősorban a főtt tojás jön szóba persze, de nagyon kicsi olajjal még akár rántottának is elkészítheted pl. gombával, ami szintén magas fehérjetartalmú étel. Ehhez friss zöldséget mindig ehetsz. Sőt, kell is enni. A túrót édesen se szereted? Mert akkor azt édesítőszerrel, vaníliával,fahéjjal, esetleg vmi piros gyümölccsel,almával eheted és még az édességvágyadat is kielégíted.
2011. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a felét se annak amit eszek, de egészségügyi okokból muszáj (átlaghoz képest előtte is egészségesen ettem).

Egy részét azóta megszerettem vagy legalábbis hidegen hagy, hogy azt kell ennem. A párolt zöldségektől még mindig öklendezem, egyszerűen undorodom tőlük, így nagyrészt nyersen eszem, kisrészt próbálkozom párolva/főve, hogy hátha "megszokom". Ez van ezt kell szeretni, ha nem tartom be a diétám akkor egy zombi hozzám képest hiperaktív.

2011. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Próbálkozni fogok.:) Szerencsémre inkább atletikus alkat vagyok(már ha lehet az az ember ilyen alacsony testmagassággal) így annyira nem látszik rajtam a súlyom, kevesebbnek tűnök, de a combom elég erős, meg van egy kis párnácska a hasamon. Zavar...:S

Futni minden este járok...de étkezéssel kapcsolatban eddig még nem volt elég akaraterőm a tartós változtatáshoz.

A túróban leginkább a kis rögöcskék zavarnak, lehet egy krémesítettebb verzióval(nem a krémtúróra gondolok..:) meg fogok próbálkozni.

A tojás jó ötlet azt szeretem főzve is..:)

2011. ápr. 26. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A coopban lehet kapni zsírszegény krémtúrót, natúr. Én ezt szoktam venni, nincsenek "rögöcskék" :), reggelinél kenyérre is lehet kenni. Ehhez hasonló, csak már ugye más a bolt logója, így kicsit máshogy néz ki, de ilyesmi:

[link]

2011. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2011. ápr. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!