Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az mekkora baj, ha kezdőként...

Az mekkora baj, ha kezdőként csak 2 km-t tudok futni?

Figyelt kérdés
Csak a hét elején kezdtem el futni. Nem a lábam fárad el tőle, hanem nem kapok levegőt és nagyon dobog a szívem. Ezt a 2 km-t is csak úgy tudom lefutni, hogy közben megállok és sétálok (a sétát nem számoltam bele a 2 km-be). A BMI szerint normális a súlyom egyébként, de az biztos, hogy nagyon edzetlen vagyok.
2011. ápr. 27. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond.

Anno én is így kezdtem, de egy év múlva már órákat kocogtam, hogy kifulladjak.

Ne add fel, csináld tovább, és egyre erősebb leszel!


Ma (10 év elteltével) már annak a 2 km-nek, meg a rendes BMI-nek is örülnék. :DDD

2011. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
egyaltalan nem baj, ne vegye el a kedved! naprol napra konnyebben fog menni, csinald csak! igy tovabb! edzodik a szived, a tudod, majd tovabb fogod birni, ha hozzaszoknak a "terheleshez".
2011. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdőként 20 métert bírtam futni kábé :DDDD Szerintem tök ügyes vagy, hogy rögtön megy a 2 km is! ;-)
2011. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha rá tudnám venni magam a futásra, pláne, ha a 2km menne.. egy időben nekiugrottam, de nem jártam sikerrel. Anno nekem is mondták, hogy gyakorlás kell hozzá és kitartás! Hát hajrá, ügyes vagy!! :)
2011. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy nekem tetszett, és szívesen futottam volna többet, de a testemtől egyelőre ennyi telik.
2011. ápr. 27. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele:D Én egy hónapja kezdtem, akkor sikerült a 2,6 km, majd belehaltam:D Most már jobb, mert sokat biciklizek mellette, meg Rubint Rékázok. Kezdetben olyan izomlázam volt, hogy járni alig bírtam, de most már egész jól bírom:D
2011. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!