Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki teljesen kezdőként kezdte...

Aki teljesen kezdőként kezdte a futást, sportolást?

Figyelt kérdés

159 cm vagyok és 66 kg 19/L

nagyon régóta nem mozgok semmit, csak sétálok napi szinten fél órát, de pár napja elkezdtem futni meg többet mozogni, de futásból alig bírok kb 6 percet...és ez az úgymond laza kocogás..a sípcsontomnál kezd el fájni nagyon, pedig előtte bemelegítek..


Elmondanátok h ti hogyan lettetek jó futók?Arra gondoltam h fokozatosan növelem az időt, de ez eddig nem tűnik könnyűnek :(


2011. szept. 29. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen edzésterv, az első 5 kilométerem a címe. :)
2011. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először nekem kemény 3km 45 perc alatt sikerült.. most a rekordom 75perc alatt 10km ,ha belehúzok akkor 10km megy egy óra alatt is.. Jó tudom nem valami nagy szó:D de gyakorolj:)
2011. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
olyan elérhetetlennek tűnik még h mondjuk 1 órát tudjak... :( :) köszi h írtatok
2011. szept. 29. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem először 5 km 55 perc volt, most pedig (3 hét alatt) 32 perc :) az a lényeg, hogy menj ki, kezdd el, és fusd le a távot. ha kielőz a járókeretes nagymama, akkor kielőz. de ne állj meg, ne sétálj, még akkor sem, ha a "futó"tempód a sétával egyenlő. már a 3-4 alkalommal fogod érezni, hogy gyorsabb vagy :)
2011. szept. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!