Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unokahúgom 140 cm és 80 kg,8...

Unokahúgom 140 cm és 80 kg,8 éves. Milyennek képzelitek el így látatlanban? Nagyon sok ez a súly?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Egek, ez nagyon sok... Én megpróbálnék, ha kell már veszekedni a tesómmal (ha már a szép szóból nem ért), hogy ezzel nem tesz jót a gyereknek, az etetéssel nem jelzi a szeretet, ezzel fogja megölni! Az a kislány 12 évesen szívinfarktust fog kapni, ha így megy tovább. :( Mindenképp próbálj meg beszélni a szülőkkel, kerek-perec mondd ki a véleményed. Az unokahúgod is szeretne majd egyszer szép ruhákat hordani, meg tetszeni a fiúknak, meg nem sokkal nagyobb lenni, mint a barátai, de ha ez sokáig így megy tovább, nem lesz rá lehetősége. :(

Kérlek írj még, mi történt, nagyon remélem, hogy rendeződik a helyzet.

2011. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

Keress a neten olyan oldalakat, ahol leírják, hogy ekkora és ilyen korú kb. milyen súllyal ideális. Na meg főleg olyat mit kell tenni ilyen túlsúly esetén, mert ellenkező esetben... Aztán valahogyan kötelezd rá, hogy legalább olvassa el és gondolkozzon el rajta még nem késő.

Az Ön ideális testsúlya: 38 kg (Ennyinek kéne kb. lennie).

[link]

[link]

2011. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Úristen, én 22 vagyok és 180 centi nőben és én vagyok 80 kg.
2011. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
azt hiszem, beszélni fogok tesómmal. hát nem tudom, rohamosan hízik a gyerek, ősszel még 60 körül volt.. egyébként az anyja sem valami kicsi, nagyon zsírosan főznek, a fizetésük több mint felét kajára, nasikra költik. csak az a gond, hogy lehet nem fogadja el a tanácsomat tesóm, mert én 18 vagyok, ő meg 30. egy próbát megér, várok még tanácsokat.
2011. ápr. 27. 17:42
 15/26 anonim ***** válasza:

Kérdező! "azzal meg a tesómnak teszek rosszat ha feljelentem... így meg a gyerek hal meg=/ ti mit tennétek, van még remény"


Hmmm várjál csak gondolkodom... meghal a gyerek, vagy megsértődik a tesó... hujujjj nehéz döntés, nehéééz döntééééés.... :S

2011. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem fogadja el tőlem... de még egyszer megpróbálom
2011. ápr. 27. 17:45
 17/26 anonim ***** válasza:
Figy nem rosszból, de fotózd már le, és tedd ki!!! Én még ilyet nem láttam... :S
2011. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Nekem a tesómmal van ez...

A szüleim tudják, hogy kövér, de a húgomnak aztán lehet bármit mondani, semmi sem hatja meg. Ha meg nem kap édességet, baromi nagy hisztit csap ki, amit a szüleim idegei már nem bírnak, ezért inkább adnak neki..

Szerintük 1-2 év és rájön magától is a gyerek, hogy ez borzalmas...

Egyébként a húgom 11 éves, 160 cm és 90 kg..

2011. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Elmehetne a Star Wars-ba Jabba-t alakítani:D


----->NEM NORMÁLIS, szét folyhat a zsírtól kb, segítségre van szüksége ha betegség ha nem.

2011. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
utolsó... sajnálom=/
2011. ápr. 27. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!