Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unokahúgom 140 cm és 80 kg,8...

Unokahúgom 140 cm és 80 kg,8 éves. Milyennek képzelitek el így látatlanban? Nagyon sok ez a súly?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 17:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17.48 tudod ez ott van elbaxva, hogy nem most kell rájönni, hogy kövér a gyerek, hanem már 3 éves korától normális kajálásra, meg sportolásra kellett volna nevelni.

Az meg egyenesen nevetséges, hogy a 11 éves kis takony hisztizik, úgyhogy anyu meg apu inkább enged... no comment.

2011. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Keress és mutass a szülőknek olyan írásokat ami leírja hogy ennyi idősen ennyi centihez 35 kilónak kéne kábé lennie a gyereknek. Keresd ki hogy mihez vezethet ha továbbra is disznó módra hizlalják szerencsétlent. Mert erről csak a szülő tehet. A gyerek aki így nő fel nem csak hogy beteg lesz fizikailag, de ahogy kezd nővé válni és mindenki cikizi, egy pasinak sem kell majd, csupa negatív érzés veszi körbe, hát akkor már pszichológus is tuti kell majd. Ezt akarják megvárni? Később sokkal nehezebb lesz változtatni az életmódján, most kell cselekedni.

Ha semmi nem segít, nem hallgatnak rád, akkor gyámügynek írj, név nélkül nem derül ki hogy te voltál. De ezzel segíteni fogsz, hidd el. Nem rosszat teszel vele.

2011. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Csodálatos, hogy nem esett le, hogy az utolsó válaszolónak írtam, aki nekem szólt be.

Pff

2011. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia!Az iskolaorvos és védőnő nem jelezte még anyuka felé, hogy a gyermek a súlyosan elhízott kategóriába tartozik?Elküldhetnék anyagcsere-zavar vizsgálatra, vagy behívhatnák a szülőket egy beszélgetésre.
2011. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
majdnem fél méterrel magasabb vagyok nála és 62 kg. Ez nagyon sok. Szerintem mutasd meg a válaszokat a tesódnak hátha úgy észhez tér
2011. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha egy gyerek 8 évesen ilyen súlyú, az mindenképp a szülő felelőssége.

80 kg nagyon sok egy 140 centis GYEREKNEK.

(Voltam ennyi én is, 165 cm-hez, 19 évesen, de ahhoz is elég sok volt...)

A tesód meg felelőtlen, hogy nem gondol bele abba, hogy a saját gyereke életét veszélyezteti.

Orvos látta a kislányt? Meg kéne nézetni, mert durva eü. problémák lehetnek, az anyukának meg végig kéne hallgatnia, addig kéne megállítani a dolgot, míg nem megy a gyerek 100 kg fölé, sajnos, ha így folytatják, hamar elérheti.

Sajnálom ezeket a gyerekeket, itt tényleg a szülő a hibás:-(

2011. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!