Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogy, mire tornázik, ami...

Ki hogy, mire tornázik, ami hatásos volt?

Figyelt kérdés

szeretnék megszabadulni 10-15 kilótól. egy 10est már sikerült ledobnom egy bogyó meg egy diéta segítségével, de nem szeretném, hogy csúnya legyen a bőröm, inkább a tornát választanám!

valaki legyen oly kedves, írja már meg, mire mozogjak, mi a hatásos? nem baj, ha nagyon fárasztó! heti hányszor? gondolok itt Réka dvdjeire, vagy valami ilyesmi, amit itthon lehet/kell csinálni.

Biciklizni szeretek és szoktam, ha jó idő van, ha ez számít.

augusztusra sikerülhet ledobnom ennyit?

lécci írjátok meg, nektek mi volt hatsásos, és mennyi idő kellett, hogy KEZDJEN látszódni az eredmény!


előre is nagyon köszönöm!!!


2011. ápr. 28. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek más a jó. Én Béres Alexandra tornáival kezdtem a legkönnyebbtől a legnehezebbig. Már 2 hete Czanik Balázs aerobik dvd-re tornázok. Majdnem 3 hónapja csinálom, már látványosan kezdek izmosodni és vékonyodni.

Réka dvd-jét egyszer letöltöttem de irritál az a nő nagyon. Így nem bírok arra tornázni.

2011. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a súlyemelés fárasztó, de hatásos.
2011. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem Réka bevált, 2010-es alakreform (90perc), de ezeket jó ám váltogatni, egy idő után nagyon unalmas tud lenni és a tested is "hozzászokik", úgyhogy azt ajánlom, hogy szedj össze pár jó dvd-t és váltogasd:)


Eredmény kb egy hónap alatt lett, úgy, hogy heti 3-4x csináltam, mellette kb minden másnap 10-15 km biciklizés és diétás étrend.

2011. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
en heti 4szer tornazok...hetfon Beres Alexandrara (minden dvdje meg van ezert csak leveszek 1et a polcrol es mar mehet is mert minden izmot atmozgat. Kedden rubint Rekazok (az elos dvdjere mert ott a labra es a fenekre dolgozik sokat. szerda szabadnap es csutortokon megint Rekazok (a 20 perces programok kozul csinalom a kart es a hasat) Penteken ujra Alexandra jon. Ez igy nekem tokeletes mert mert teljes atmozgatassal kezdem es vegzem a hetet de kozben jut ido kulon kulon is atmozganti Rekaval a nagyobb izomcsoportokat. 2 eve szultem es azota nem jarok edzoterembe csak itthon kinozom magam ezekkel a tornakkal de nagyon jo eredmenyeket erek el vele. ha te is elkezded oket es tartod a dietadat akkor nagyon jol fogsz kinezni...sok sikert
2011. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is Béres Alexandra DVD-i váltak be, ezekből is van többféle, és nekem is látványos volt a változás, kb. két hónap alatt. Heti ötször csináltam, és diétáztam.

Megint jó lenne elkezdeni, ha lehetne. :(

2011. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

youtubeon összeválogattam amik tetszenek, perces hasizom, bíró ica, réka, egyebek, nagyon jók vannak, változatos, és hatásos is ,

2 hónap alatt 2kg fogytam , de nem is volt cél a nagy súlyvesztés, mivel a súlyom rendben van, csak formálni akartam magam.

látványosan vékonyabb a combom, a csípőm is vékonyabb, és a közérzetem is jobb.

ja meg heti egyszer futok...

2011. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fuss! Ettől hatásosabb nincs! Gyors eredmény!
2011. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
futni sajnos nem tudok, 7évig táncoltam, ez tönkretette a térdemet:S
2011. ápr. 30. 15:00
 9/13 anonim ***** válasza:

rubint réka-napi 20 perc önmagadért

és naponta 2 blokkot, vagyis 2x20, =40 percet csinálok

2011. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó! ennek van látszata??

én csináltam a van öt perced?-et, egy hónapon keresztül mind a három részét, naponta többször. délelőtt 1X csináltam végig az egészet, ez 20 perc, délután 2X, ez 40 perc, este 3X, az 60 perc, vagyis napi két órát, és semmi nem látszott...:S pedig diétáztam is mellette

2011. ápr. 30. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!