Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sütőben sült krumpli mennyire...

Sütőben sült krumpli mennyire fogyis kaja?

Figyelt kérdés
fagyasztott krumpli de sütőben sütöttem olaj nélkül. Kb annyit ettem belőle ami egy 2,5 dles bögrébe beleférne. Ez kb hány kcal lehet?
2011. ápr. 30. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
nem túl jó ilyeneket enni.
2011. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Általában az ételek kalóriaértékét grammban és nem köbcentiben adják meg, de 2,5 dl krumpli kb 175-180 ckal lehet ha azt nézzük hogy 1 köbcenti krumpli az kb 1,... gramm lehet. ( 100 gramm krumpli kb 69 ckal)
2011. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj a mirelit krumplikkal, hogy sokuk nem is burgonyából van, hanem össze vannak tapasztva más dolgokkal. (Pl. mekis sültkrumplit nem ehet lisztérzékeny, mert abban van liszt is.) Szerintem a zacskón nézd meg a kalóriaértéket, és számolgasd át az általad elfogyasztott értékre, szerintem olyan 200 kcal volt kb.
2011. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha igazán odafigyelsz ne csak a kcal nézd hanem a szénhidrátot,abban pedig nem a legjobb a krumpli.
2011. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

inkább az igazi krumplit vedd meg és úgy süsd meg a sütőben tehetsz rá mindenféle finom fűszert én is így szoktam

és mellé csinálhatsz ha van kedved valami mártogatóst (paradicsom, fűszervaj, srépa, sajt, tojáskrém stb)

vagy eheted még hallal, hússal, tojással stb de magába is finom

2011. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem fogyókúrás, hizlal.
2011. ápr. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
attól is függ, milyen fogyókúrát csinálsz. ne vond meg magadtól teljesen a szénhidrátot, mondjuk délben még eheted, a hús/hal mellé, köretként, de vacsira már ne, és ne túl sokat! :))
2011. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!