Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a megfelelő kúra?

Mi lenne a megfelelő kúra?

Figyelt kérdés
Üdvözletem mindenkinek! Egy olyan kérdéssel állnék elétek, ami mostanában sokat gondolkoztat. 15 éves vagyok (hetek kérdése és 16) és túlsúlyos vagyok. Szeretnék lefogyni. Olyan 15 kg-ot szeretnék leadni, csak van egy-két probléma. Születési rendellenesség jóvoltából, eggyel több csont van a bal bokámban, ezért nagyon gyenge. Nem azért fáj, mert túlsúlyosm vagyok, hanem azért vagyok túlsúlyos mert fáj. Mióta eszemet tudom fáj, és kisgyerekkoromban nem voltam túlsúlyos. Még valami. Iskola. Nagyon korlátozva van az időm, minden nap 6kor megyek, hétfőn és kedden 7re érek haza, szerdán 6ra. Csütörtök-péntek 3. (Jó esetben). A hétvégéim nagy része szabad. Mivel kamasz vagyok, nem merek radikális fogyókúrákat alkalmazni, nem tudom hogy mi illene hozzám. A bokát megerőltető sportok ugrottak, futás, ugrálás, gyakorlatilag minden amit orvosok ajánlanak, a családom pedig nem enged gyúrni, hiába leszek meg 16. (Ami szerintem már rég teljesen mindegy, de ez jelen esetben lényegtelen.) Valami ötlet? Hogy tetézzem, anyagilag sem állunk valami jól. Nagyon szépen megköszönök minden ötletet, minden hasznos információt.
2009. márc. 7. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
én is most szeretnék elkezdeni fogyozni és edzőterembe nem szívesen mennék futni meg nem sok kedvem van ezért az marad hogy kevesebbet eszel mint eddig naponta kb 3 liter vizet ígyál meg szerintem én ezt probálom meg plussz a vacsit helyettesíds egy almával és remélhetőleg meglesz a hatása + kenyér és az édességek kilőve
2009. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom!
2009. márc. 7. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem remek lenne neked az úszás.ez lábkímélő és ha úszol az nem erölteti a bokádat. Nemnagyon tudok erre mást írni..valami talaj gyakorlatok hogy formálódj miközben fogysz pl hasizom, sulyzó,lábra pl emelések ami nem megeröltető anniyra.diétát gondolom tudod hogy hogy csináld..ittis sok hasznos válasz van:)
2009. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat nem lehet konnyu..De en a te helyedben ezt csinalnam reggeliznek...soha ne koplalj ezt nagyon jol jegyezd meg en emiatt annyit szivtam ne tudd meg... Szal reggeli meglegyen bosegesen, ebed is meglegyen ne tul sok de ne tul keves..aztan semmi edesseg szigoruan, udito, zsomlet csak delelott fogyassz....kenyeret nem ajanlom...


Aztan sok viz mindig logjon a kezedbe egy vizes flakos teodora meg ehhez hasonlo vizek....


Es amikor az idot csak tehet mennyj USZNI!!! Ahhoz nem kell megterhelni a labad legalabbis ugy hogy valamilyen bajod legyen...Nagyon kellemes es jo sport nyugtat...esetleg otthon meditalhatnal is jogazhatnal is uszas mellet..es ha legkozelebb beteg leszel van jon a suliba a vedo no..akkor kerdezd meg oket hogy ilyen esetben mi legyen????.....De ha nekem ilyen betegsegem lenne mondom uszni mennek...Nem tom hogy neked el lehetne e intezni ha nincs ra le uszni menni...az orvossal hogy egy ket uszas ingyenes lenne..ez utan erdeklodj..Mert egy par sracnak is voltak gondjai ok kaptak ingyen belepot ...vagy kedvezmenyes volt....

2010. okt. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!