Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akiknek erős...

Vannak olyanok akiknek erős csontozatuk van?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen akkor hány kg val lehetnek többek a normál vagy vékonycsontú embereknél?56 kg vagyok de senki se hiszi el,csak amikor a merlegre állok,de akko is csodálkoznak hogy hogy lehetek ennyi,kb 10 kg val néztek kevesebbnek.Mit tehetnék ez ellen?Fogyjak?nem szeretnék ilyen sok kg lenni,vagy tényleg erősek a csontjaim?
2009. márc. 7. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én pedig 45 kg vagyok és 55-nek szoktak nézni, pont az ellentéted vagyok. De minek kéne ezért fogynod? Nem a számok miatt kell fogyni, ha van felesleged akkor kell csak, egyébként hülyeség lenne.

És ehhez hány cm magas vagy?

2009. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is épp ilyen vagyok. 185 cm magas vagyok és 98 kg. Táblázat szerint a túlsúlyos és kövér határát súrolom, közben a hasamon csak ha megcsípsz, akkor tudod megfogni a bőrt. Fiatalabb koromban kórházban voltam és nagyon lefogytam betegség miatt; 78 kg voltam és a doki azon szórakozott, hogy miért nem megyek vele az egyetemre csontváznak.
2009. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is ilyen vagyok,egy tizessel kevesebbnek nézek ki..mindneki eltátja a száját,ha elmondom hány kiló vagyok.
2009. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Én is ilyen vagyok. Mikor megmondom, hogy 55 kiló vagyok, nem hiszik el. Pici vagyok amúgy 158 cm. Voltam 48 kiló is, orvoshoz akartak küldeni:)
2009. márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
vanilyen hogy ha vastagabb a csontod akor 1-2-3 kg különbségek lehetnek, de ha izmosabb vagy akkoris lehetsz mondjuk 5 kilóval nehezebb, mivel az izom nehezebb a zsírnál. és nem nézel ki kövérnek mer formás vagy pl ezmiatt és ezért lehet hogy többet mutat a mérleg. Vagy olyan jól eloszlik a testeden az bizonyos X kiló, hogy egyszerűen azért nem annyira feltünő.
2009. márc. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj,köszi mindenkinek,megnyugtattatok h nem csak én vagyok ilyen,mert már kezdtem elkeseredni.Köszi mégegyszer.
2009. márc. 9. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!