Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173cm vagyok és 75kg (lány),...

173cm vagyok és 75kg (lány), hogyan tudnám elérni leghatékonyabban a 65kg álomsúlyomat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én 174 cm vagyok és most 76 kg. Január óta leadtam 9 kilót..és énis 65re szeretnék lemenni nyárra. Neakarj gyorsan lefogyni se tem hiszen addig még időd is van és ha 2 hét alatt letudnád tuti visszajönne még többis.

reggel egyél szénhidrátot ( szelet tk kenyér) valamivel, uzsonna pl joghurt gyümölcs, ebéd pl zöldség kevés rizs valami hússal, néha normális kaja is lehet de akkor tényleg keveset. persze délutánis lehet gyümölcs vagy joghurt, vacsi valami fogyis zöldség vagy saláta bármilyen hússal vagy tojással, akár leves is lehet. hagyd el a cukrokar használj édesítőt, energia mentes üdítő ha azt iszol vagy facsart narancslé, ásványvíz, folyadék legalább 2 liter. és legalább minden második nap torna. ezek a legfontosabbak. Sok sikert!

2009. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor együtt hajrázunk!!!:)))
2009. márc. 8. 19:33
 3/3 anonim válasza:
Sikerült a diéta?
2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!