Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Méregtelenitő kúrához milyen...

Méregtelenitő kúrához milyen teákat, hányszor és mennyi ideig kell innom? Illetve milyen teát igyak ha kicsit fogyni is szeretnék, de mindezt normális határokon belül?

Figyelt kérdés
már bevásároltam zöld teát ginsenggel és gingko bilobaval, meg szűzteát, meg csalánteát. Ezeket ittam is, de tanácstalan vagyok a helyes használatukkal kapcsolatban. Ezért is irtam ezt a kérdést, hátha valaki saját tapasztalat alapján tudna segiteni, tanácsot adni.
2009. márc. 8. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A szűzteát én nem ajánlanám, mert sok rosszat hallottam és tapasztaltam már vele kapcsolatban. Ha valakinek székrekedési gondjai vannak, neki mindenképpen beválik. De nem csak az ételt pucolja ki az emberből, hanem a fontos vitaminokat is. Zöld teát is ittam huzamosabb ideig, sokat hallani, hogy elősegíti a zsírégetést, meg hasonlók. Tény, hogy fogytam vele, de szerintem a diéta és a torna önmagában is apasztotta a kilókat, max a tea csak rásegített. Viszont a vérnyomásomat is erősen levitte, emiatt volt, hogy nem éreztem túl jól magam. Nekem eddig a Naturlandos salaktalanító tea volt a kedvencem. Többféle növény van benne, többek között csalán is, és koffeinmentes. Semmi mellékhatása nem volt, normális határokon belül vízhajtó, és lazítja a székletet, méregtelenít, tehát ez is elősegítette a fogyást nálam. És még a pattanás problémákat is megoldotta.
2009. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!