Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » IMÁDOM a kutyámat, de van egy...

IMÁDOM a kutyámat, de van egy kis bökkenő amiért nem tudom sokszor sétáltatni. A súlyom miatt sokan csúfolnak. Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,163 cm és 95 kg. A kutyusomat mindennap tudnám sétáltatni, de ha meglátnak a suliban a kis chihuahua kutyámmal. Rögtön csúfolnak. Hogy adjak le 40 kg-ot?
2011. máj. 3. 15:37
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ez nem kutya, hanem inkább fogyókúra kategória... A fogyókúra kategóriában kellene érdeklődni.
2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Figyelj! Ezen rengeteg gyerek átesik, köztük én is! Régen túlsúlyos voltam, de mikor kamaszkorba értem, elkezdtem nyúlni, többet edzettem, jobban odafigyeltem mit eszem, több gyümölcs, zöldség. Mára már felnőttként inkább vékonynak vagyok mondható. Ne hagyd hogy csúfoljanak emiatt, ha nem veszed magadra látják hogy nem tudnak veled mit kezdeni. A kutya sétáltatás is egy mozgási lehetőség...nyugodtan sétálj vele, sportolj, egyél könnyebb ételeket és kevesebb mennyiségben. Meglátod elkezdeni nehéz, utána megszokja a szervezeted hogy nem eszel olyan sokat, meg leszoksz a nasikról. Mások véleményével meg ne törődjél, az a lényeg hogy neked mi a fontos. Ha változtatsz, ne másért magadért tedd meg. Bizonyítsd be, van annyi akaraterőd! üdv. Sok sikert!
2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éve próbálkozok. nem eszek csak egy nap egyszer és keveset, sokat mozgok és megsem.
2011. máj. 3. 15:46
 4/8 anonim ***** válasza:
amíg sétáltatod a kutyád addig is mozogsz.tehát ez jó dolog. 40 kilót úgy adj le hogy eldöntöd hogy márpedig te le fogsz fogyni. megnézed a mostani étrended és a napi mozgásod. ezen kell változtatni. elhagyni a nassolnivalókat, a cukros üdítőket. naponta többször keveset és könnyűt kell enni. sok vizet inni, és mozogni mozogni mozogni.
2011. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha naponta egyszer eszel jóhogy hízol. egyél naponta 5-6 kis adagot. reggelire szénhidrátot utána igyekezz főleg fehérjét és zöldségeket tejtermékeket enni. napi fél óra torna és sok séta. később pedig akár mehet a futás is (ha már könnyebb leszel és bírod)
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg a tejtermekeket felejtsd e.
2011. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia en is 15 vagyok,es en is nagyon nehez voltam (ami a legrosszab dolog h 110 kg vagyok hasambol fogytam 15cm es hiztam..sokat szoval izmosodtam de megfogadtam hogy ezentul csak mercevel merem magam es nem merleggel mert a rendszeres futastol jocskan 10kg izmot felszedtem,de 95 kg nak nezztem ki regen most 75-80nak latszom es nagyon megvagyok elegedve magammal :) persze nem fogok leallni meg amig meg nem lesz amit kituztem magamnak :) de figyelj ez az egesz fejben dol el en duci modell akartam lenni de lattam hogy ok tok normalis alaku lanyok ugyhogy elkezzdtem 300kcalon elni es mindennap futni,aztan fogytam is 15cmert hasambol 5ot combbol 5cm karbol (de azt lattam hiztam par kilot es nagyon meg is ilyedtem) aztan mostanaban kicsit tobbet eszek kb 900-1000kcal es hajnalban suli elott es este futok plusz tornazom felorat napkozzben es nagyonnagyon sok vizet iszom es tenyleg segit!!!Szerintem te nyugodtan ehetsz tobbet :) hiszen nem vagy annyira nehez mint en,csak a rendszeres mozgas tenyleg fontos,te mit sportolsz,es kb milyen egy napi etrended,NAGYON SZERTNEK SEGITENI NEKED :) 15/L UI.en 174cm vagyok (akik vissza irnanak hogy keveset eszem !tudom de nem kivanok tobb etelt) egyb hidd el tudom milyen erzes amikor csufolnak de ne is foglalkozz veluk,majd mekkorat csodalkozznak ha lefogysz :) engem meg is rugdosstak suli utan lattak hogy gyenge lettem azutan h utannam kiabaltak stb. TARTS KI!
2011. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ! megfogadom mindenkiét..
2011. máj. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!