Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy a fenekem és a combjaim...

Nagy a fenekem és a combjaim is erősek. Sokan szólnak be az osztályba már tehénnek csúfolnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolom hogy olyanok tesznek ilyet akik a tanulásban éppen nem jeleskednek? Nem kell velük szóbaállni.
2010. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diétáz, mozogj főleg ezekre a területekre hangsúlyozottan.sok féle diéta van de magad is össze állithatod,amire figyelj semmi lisztes cukros dolog,cola nuku, helyette rozs zab teljeskiőrlésü, semmi mesterséges édesítő max pici méz,sok saláta, gyümölcs de nem eggyütt. Este hat után semmi, próbáld meg a zabpelyhet főzve reggelire gyümölcsel, mindennek a felét edd meg ha menzás vagy a feltétet hagyd ott csak afőzeléket edd meg, napi 3liter folyadék,és mozgás meglesz az eredménye ha kitartasz.
2010. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, fogyókúra szempontjából szerencsés vagy.

Ha a combod és a feneked problémás, akkor van derekad, és nincs nagy hasad. Kicsi diéta, torna és kb. 2-3 hónap alatt szerintem már látható a fogyás.

2010. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne foglalkozz a sok hülyével! Nekem is ezek a problémás részeim, régebben engem is piszkáltak a suliba. De most 22 évesen irigyelnek, és a pasiknak is nagyon bejön ez a típus. Szóval sok folyadék, egy kis diéta, és járj el spinningre, nagyon hatásos!
2010. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Le kell sz*rni őket!!!!

Ha legközelebb beszólnak, tegyél úgy, mintha meg sem hallanák.

2010. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mond azt nekik hogy anyukám vagy mittudom én ki is ilyen volt és mire 18-lett gyönyörű nő lett belőle nem hiszem hogy titeket érdekel az én testem
2010. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!