Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden kajától undorodom...

Minden kajától undorodom amióta fogyókúrázok, semmit sem kívánok. Miért?

Figyelt kérdés

165/75kg voltam szülés után, és 6 hónap alatt leadtam 9-10 kilót. Ez nagyrészt tesizéssel ment. Most 165/65 vagyok. Nagyon sokat tornáztam, és mindent kajáltam, nagy volt az étvágyám, így történt az, hogy kb. egy hónapja megrontottam a gyomromat: Hidegen zabáltam pörköltet. Azóta minden rossz. Alig bírok ránézni akármilyen kajára. Legszívesebben kiflin élnék. (nem vagyok terhes!) Mindent undorítónak találok még az illatokat is.

Most sokan azt gondolhatják, hogy majd elmúlik, és addig is ez tök szerencsés. De már egy hónapja volt a gyomorrontásom. Keveset eszek, nem bírok tesizni, nem jó. Más volt már így? Dokihoz nem nagyon akarok menni ilyen navalygós sztorival.


2011. máj. 4. 22:21
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg magad fokozatosan "visszaterelni" az evésre.Ha annyira szereted a kiflit,akkor egyél azzal mindent.De nem szabad azt csinálni,h nem eszel,mert előbb utóbb anorexia lesz a vége.
2011. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!