Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek? Holnaptól vágnék bele.

Mit egyek? Holnaptól vágnék bele.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, sajnos kb 20 kiló felesleggel. A Norbi update módszerre gondoltam mint irányadó. Mit lehetne kihozni napi 500-600 Ft-ból reggelinek, tízórainak ill. ebédnek? Lenne valami ötletetek? Előre is nagyon köszönöm:)
2009. márc. 9. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:
én reggelire eszem egy kis felvágottat egy kefírrel. tízórai egy alma, narancs, vagy répa. ebédre valamilyen husi és zöldségek, vagy egy is barnarizs. uzsi szigorúan 2db répa és egy pohár tej vagy joghurt. vacsi nincs, max egy narancs vagy alma. Hatékony, 7kg-t fogytam 2hónap alatt és emellett tornázom (itthon, Rékára). nekem még egy bő tizes és rendben leszek! Én egy kicsit öregebb vagyok (33) talán neked könnyebben megy majd! Ne siettesd a fogyást, szerintem ez a tempó a tartható és egészséges súlyvesztés. (bár én is szivesen venném ha reggelre elfogynék)
2009. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!