Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik gyümölcs hízlal?

Melyik gyümölcs hízlal?

Figyelt kérdés
2007. jún. 22. 14:37
 1/10 anonim válasza:
36%
Ha sokat eszel beloluk, az osszes! A cukortartalmuk miatt. Legfokepp a banan, ananasz, eper
2007. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A banánban van a legtöbb szénhidrát, de én úgy tudom, hogy az ananász és grapefruit kifejezetten zsírégető gyümölcsök. Legutóbb pedig azt hallottam, hogy a lila gyümik is égetik a zsírt.
2007. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Rendkívül magas a szénhidráttartalma a szőlőnek és a sárgadinnyének is.


üdv.: hegedor

2007. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hallottam hogy az eper hízlal a legjobban, az ananásznak zsírégető hatása van, a banán pedig elősegíti az emésztést
2007. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Az eper vízhajtó és szerintem nincs benne több cukor, mint a többiben, az ananász valóban zsírégető, viszont a sárgadinnye, banán, vilmos körte hizlalók lehetnek. A szőlő cukortartalma úgy gondolom nem vészes, bár ha van mögötte tartalmas mozgás, akkor egyiknek sem, mert energiává képes a szervezet alakítani.
2007. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

a banán és a szolo hizlal.de egészségesek ezért mértékkel de nyugodtan fogyaszthatod.foleg a szolot.

a narancs,mandarin,ananász pedig nagyon jo zsírégetok.nyugodtan ehetsz belole amennyi jolesik

2007. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
80%
:D micsoda dolgokat írak itt egyesek. epernek olyan rostartala van hogy többet használ el a szerezet megeméstéskor mint amennyi kalóriát bevittél. banán az egyetlen tudtomal ami képes lenne hízlalni ha egennél 5kg-ot belőle naponta és melette ennél egyebet is. ha sak azt ennél az sem tudna hízlalni. ha csak gümin és zöldségen élnél akkor tök mindegy mennyit ennél. szőlő sem hízlal nem tom miért írják. a héjával megküszköd a gyomor rendesen megintcsak marha sok energiát használ el a szervezet emésztés során. mellesleg szénhidrát raktáraid neked is vannak és nem eszel folyamatosan...eszel. elezd ürülni az a 300g nagyjából. megint eszel megint ürül. a bevit ételnek meg kb 25 százaléka nem is haszosúl. ezt a szénhidrátokra értettem. pl szőlőt esel olyan menyiséget amien volt 100g szénhidrát abból kb mondjk egy 75g-t vine be szervezeted de a felét megintcsak letudhatod az emésztés miatt. amúgy meg www.google.hu és negatív kalória kifejezésre keress rá.
2008. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
banán,szőlő
2010. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy banánban 100 kcal van ez hízlal a legjobban amúgy még a sárgadinnye és a papaya is hízlal sőt a papaya jobban hízlal mint a banán csak magyarországon nem nagyon használják
2010. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A papaya pont hogy kevesebb kalóriát tartalmaz, mint a banán. A kókuszdió az ami jobban hízlal, mint a banán.
2018. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!