Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyalog suliba menni? Szerintetek?

Gyalog suliba menni? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2.8 km-re van tőlünk a sulim. Volt már hogy nyáron hazasétáltam, de hazafelé busszal szeretnék jönni mert akkor a barátaimmal lehetek. De szerintetek ha reggel gyalog mennék minden nap, vagy esetleg minden 2. nap, azzal fogyhatnék? És mennyire lenne megeröltető? Van aki ennyit sétál reggel?
2011. máj. 8. 22:15
 1/7 anonim válasza:
Hát ha 2,8 km megterhelő számodra az már rossz, én azt javaslom, kezdd el, és ne hagyd abba, ne buszozz. rengeteget jelent hosszútávon, és az egészségedre is jó hatással van.
2011. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát így egy-egy alkalommal nem megterhelő, csak nemtudom hosszútávon az lenne-e
2011. máj. 8. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ennyit fél óra alatt le lehet gyalogolni gyors tempóban, ami kifejezetten jó :) ha a kajálást visszafogod, akkor tuti lesz eredménye. én gimis koromban 2,5 km-et gyalogoltam oda-vissza a suliba, és ha nagyon késésben voltam, volt, hogy 20 perc alatt beértem :D
2011. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért kell folyamatosan csinálni, az elején lehet hogy megterhelő, de ha folyamatosan csinálod, meg lesz az eredménye. Én gyerekkorom óta járók gyalog suliba, és hatalmas előnyöm származott belőle bizonyos dolgokban.
2011. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ennyi séta nem sok, de ez a kajálástól is függ, és mogásnak szerintem ez csak ilyen alap mozgás, kéne még futni, tornázni
2011. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó, ha sétálsz, de ez édeskevés a fogyáshoz. biciklizz vagy fuss még mellette.
2011. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A fogyás beindításához tökéletes, én csak sétával fogytam. napi 1-2 óra nagyon gyors tempóban.


Kezdésnek jó lesz ez a táv, aztán délután is próbálj minél többet suli után szabadban lenni. (járkálj a városban, akár barátnőkkel is)


Kaját visszafogod és mindennap sétálsz, az lassú, de biztos fogyást eredményez, és jót tesz a közérzetnek is.

2011. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!