Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondjátok már el nekem légyszí...

Mondjátok már el nekem légyszíves, hogy 2 hét alatt, hogy tudnék leadni kb.10-15 kg súlyfelesleget?

Figyelt kérdés
Egyáltalán sikerülhet ez?? A hasamon látszik a legjobban :S
2011. máj. 12. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
esélytelen. de ha nagyon akarsz akkor zsírleszívással. mással esélytelen.
2011. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

jó hogy nem 3 nap alatt akarod.

én a 10 kilós feleslegemmel február óta küzdök


ehhez legalább 3-4 hónap KELL

2011. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rettentő nagy súlyfeleslegből (120+) elképzelhető, de akkor is főleg vízveszteség.

Napi 12 óra edzéssel, koplalással sem hiszem hogy képes vagy ennyit fogyni.


Most volt a hírekben egy nő, aki az erdőben a kocsinál várta a férjét kb. 50 napig. Naponta egy aszalt gyümölcsöt, egy cukorkát evett, és csak pocsolyavizet ivott. Igaz, nem mozgott túl sokat, de így is "csak" 10 kilót fogyott.


Nem hiszem, hogy ismersz ennél keményebb diétát.

2011. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tedd le a cementeszsákot
2011. máj. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk elmondani, mert kizárt. De ha mégis, pl. vízből, pár nap után újra visszajön.
2011. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden nap kocogj 5-6 órát a Szaharában és közben ne igyál.

Akkor talán összejön.

2011. máj. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A turbóó diéta(remélem tudod ez melyik mert nem írhattam rendesen) hasonlót ígér, de az úgyis visszajön..

csak akkor ajánlom ha mondjuk valamiért sürgősen le akarsz 5-8 kilót adni mondjuk nem férsz bele az esküvői ruhádba vagy strandra mész..... de ha nem ilyen az indok akkor ne próbálkozz ezzel úgyis visszajön.

2011. máj. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ennyit nem igazán lehet leadni 2 hét alatt. :S Viszont 5-7 kilót sikerülhet. Én is a turbóó diétát ajánlom, Laura félét :) Én azzal 2 hét alatt leadtam 6 kilót (84kg-ról 78kg lettem) és ebből több, mint fél éve semmi sem jött vissza. Most drasztikusabb módszerhez folyamodtam, mivel van még rajtam felesleg, így elkezdtem az Adipexet. Ezzel 7 nap alatt 3,5 kilót (69,6kg-ról-66,1kg-ra) adtam le. Szóval szerintem a 10-15kiló nagyon sok lenne 2 hétre :S még ezekkel a módszerekkel is :( Tapasztalt fogyizó vagyok, rengeteg módszert próbáltam, 105 kilóról indultam 2 éve. :S
2011. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!