Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcalt ettem ma? Kardiózza...

Hány kcalt ettem ma? Kardiózzak még este?

Figyelt kérdés
Ma elég sokat ettem..Reggelire ettem 10 dkg félzsíros túrót+10 dkg natúr joghurtot és egy nagyobb almát.Ebédre ettem egy tányér húslevest tészta nélkül(20 dkg csirkecomb volt benne), és megettem 10 dkg natúr joghurtot is.Vacsorára pedig szintén egy tányér húslevest ettem tészta nélkül, csak most húst sem ettem hozzá+még megettem 10 dkg félzsíros túrót.Ja és voltam 1,5 órát konditeremben, de azon gondolkozok, hogy még megcsinálok egy 50 perces kardió edzést.Egész héten jól ment a fogyókúrám, 1000 kcal alá mentem, valamelyik nap még 800 kcalt sem ettem, most meg már szerintem jóval túlhaladtam az 1000 kcalt.Egyébként én kb. 1300-1400 kcalbevitellel tudok súlyt tartani.
2011. máj. 13. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szinte semmi, ráadásul majdhogynem csak fehérje. Nem akarsz összeesni?
2011. máj. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán 500 kcalt ettél egész nap. Jó úton haladsz az anorexia felé - mennyiségben la.
2011. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minőség jó, sok a fehérje, ez piros pont. :)


De reggelre/ebédre kell szénhidrát is! Nyugodtan ehetsz tk kenyeret, zabkását, nem cukrozott müzlit...

És tényleg ehetnél többet.

2011. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!