Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne így le fogyni...

Hogyan lehetne így le fogyni legalább 5 kg-ot?

Figyelt kérdés
Azért szeretném ezt meg tudni mert dolgozni járok és nincs időm tornázni.Reggel 7-től délután 4--ig dolgozom és amire haza érek nagyon fáradt vagyok.egész nap 4 szelet kenyeret eszem és haza jövök és csak akkor eszem újra de akkor már valami főt kaját.Ja és le sétálok napi 2 km.Ez mennyire hatásos?
2009. márc. 11. 22:10
 1/4 anonim válasza:
100%

Semennyire.


Napi 4 szelet kenyér, búzafinomlisztből, tele van szénhidráttal, tehát ettől nem fogsz fogyni, viszont érthető, hogy egész nap fáradt vagy. Főtt kaja alatt nem tudom mit értünk. Napi 2 km séta hatásos lehet kezdésnek, de a fogyás csak akkor fog beindulni, ha zsírégető üzemmódba kapcsolod a testedet. Ez legalább 40 perces monoton mozgást jelent, amikor a pulzusod legalább 120 vagy afelett van. A fogyáshoz meg kell erőltetned magad, de meglesz az eredménye!

2009. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
84%

Szar a kaja amit eszel, a kenyértől sosem fogsz lefogyni, azt el kellene felejteni. Inkább egyél naponta többször, fehérjedús kaját (csirkemell rízzsel) és mellette mozogj sokat. Ha délután 4-re haza tudnék érni melóból én lennék a legboldogabb, én 6-kor indulok el, félhétre haza, de sokszor még ilyenkor megyek el squasholni vagy edzeni. Hidd el nem rossz. Ja, és bővebb infó található itt az alapismeretekben:

[link]


Üdv,


Berci

2009. márc. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó válaszolónak.Ezt egy férfi megteheti,de sajnos egy nőnek egyéb teendői is vannak munka után otthon,nem ér rá órákat tölteni edzőteremben,mert akkor ki főz és takarít ki helyette?
2009. márc. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5:35 -ös én egy 30 éves nős férfi vagyok heti 4 alkalommal járok edzeni, minden reggel 5:45 kor kelek és napi 5 adag kaját főzök le magamnak utána elmegyek edzeni és DOLGOZNI, majd este 7 re haza. Ilyen nyafogással amit ti nők itt rendeztek nem lehet lefogyni, totálisan reménytelen. Sajna a sültgalamb nem fog senkinek se a szájába repülni. Ilyen csacsisággal amit a kédező csinál meg egy grammot se lehet fogyni. Nekem sikerült a builderes módszerrel, és mára már nézek is ki valahogy, egyes dagadt emberek szerint "undorítóan" :) Mindenki azt tesz meg amit akar, ha tetszik ha nem, fogyni nem lehet csodaszerekkel vagy akarterő nélkül.
2009. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!