Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap ballagási ebéden és...

Tegnap ballagási ebéden és feljött 2 kg, ez most hova jön fel?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja diétázom, szépen jönnek le a kilók, heti 4-5x edzek, de tegnap ballagási kaján voltam. Nem fogtam vissza magam, ettem, annyit nem mint a diéta előtt ettem volna egy ilyen eseményen, de most feljött 2 kg. Ma reggel mértem a súlyom, úgy hogy már voltan nagywc-zni. Ez a súlytöbblet most hol van? mert ugyebár ez még nem lehet zsír. Pár nap és visszanyerem az eredeti súlyom? Természetesen a diéta ma már el is indult.
2011. máj. 15. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy része valoszinuleg vizkent raktarozodott. Biztos van még a beleidben is. Diéta kozben nyilvan tobbnyire üres a gyomrod azért tunik ilyen soknak.
2011. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne ilyenkor méregetni magad, heti egyszer elég, valószínű pénteken már az előző hét pénteki súlyodnak megfelelő súlyt mutatna a mérleg.
2011. máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem valós eredmény, de kíváncsi voltam. Ez egy kicsit sem szegte kedvem, ugyaúgy csinálok most már mindent, hiszen még 8 kg-ot szeretnék fogyni.
2011. máj. 16. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!