Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 250 gramm fogyáshoz...

Heti 250 gramm fogyáshoz adnátok légyszi tippeket?

Figyelt kérdés
felszaladt 2 kiló még húsvétkor, és most szántam rá magam, hogy leadjam, viszont nem sietek vele, hogy tuti tartós legyen, úgy gondoltam, hogy heti 250 gramm fogyás, és akkor 8 hét alatt nyaralásig szép kényelmesen lemegy, és nem fog visszajönni plusz 1 morzsától már. Viszont tornázni nincs időm a kicsi fiam mellett, csak annyit mozgok, amit vele, napi séta és itthon rohanok utána. Étrendben 2 napja kezdtem el úgy enni, hogy teljes kiörlésű kenyér reggelire 2 szelet, 10 óraira alma vagy szilva (mirelit), ebéd husi zöldséggel, délután natur joghurt, este pedig igyekszem csak fehérjét (tojás, túró, kefir, felvágott, zöldségek, ezeket váltogatom, de néha becsúszik 1-2 falat zsírszegény sajt is, ami tudom, hogy nem jó) Ezek alapján meglehet a 2 kg mínuszom 8 hét alatt? amúgy 163 cm vagyok és 55 kg.
2011. máj. 16. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

öööh...elnézést,de te normális vagy? olvasd már vissza a kérdésed!! :@

két kiló az hol felesleg? ráadásul a magasságodhoz teljesen jó ez a súly...szerintem nézesd meg magad valami szakemberrel,mert amit leírtál,az egy akkora bődületes idiótaság,hogy nem tudom,sírjak-e vagy nevessek... két kiló az SEMMI,meg se látszik rajtad! .... komolyan mondom,hova jutottak el az emberek agyilag?! mindenki megőrült?!!!!

2011. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...nem akarok csúnyát írni. Figyelj, kedves vagy, hogy aggódsz a szellemi épségemért, de én hasra hízok, és igenis meglátszik a hasamon, centiben is, akár hiszed akár nem, mivel tisztában vagyok vele, hogy milyen voltam régebben 2 kilóval kevesebbel. Nem tudtam, hogy erre az oldalra csak az írhat, akinek 25 kiló feleslege van, a 2 kiló meg le van ugatva...ha én úgy jobban érezném magam, akkor neked miért fáj, hogy megkérdeztem? Nem ismersz, így nem tudod hogy nézek ki, én viszont igen, nyilván nem poénból írtam ki..azért köszi, hogy időt szántál a válaszra, bár okosabb nem lettem tőle. Szia!
2011. máj. 16. 10:18
 3/12 anonim ***** válasza:

persze,meglátszik a hasadon,mert te odagondolod.

ha belegondoltál volna,mielőtt ilyesmit kiírsz,akkor rájöhetsz,hogy 2 kiló pl. havivérzés előtt is felcsúszik,amikor a szervezeted kicsit több vizet raktároz el...vagy pl.székletürítés előtt is változik a súlyod.

2 kiló egyszerűen semmi,hidd már el... :S de te tudod. ha annyira nagyon zavar,akkor sportolj.

2011. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
oh,és még annyit,hogy ezt a heti 250 grammot hogy gondoltad?ebből is látszik,hogy gőzöd nincs a dolgokról. két kilót le lehet adni egyébként két hét alatt is.
2011. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem értek hozzá, ha értenék, akkor nem kérdeznék róla. Nyilván 2 hét alatt is örülnék, ha lemenne. Viszont te meg szerintem próbáld megérteni, hogy nem csak én, de bárki kiír itt egy olyan kérdést, ami szerinted hülyeség, azt a kiíró igenis komolyan gondolja, és ha szerinted hülyeség, azt is meg lehet fogalmazni normális hangnemben, nem kell egyből hülyének nézni és leszólni. Mert nekem ez igenis fontos, még ha számodra ez hihetetlen is, és sokan vagyunk még itt szerintem, akik ilyen apró dolgokban szeretnének változtatni, egyszerűen csak azért, mert pl ha most nem adom le ezt a minimális 2 kilót, akkor nyaraláskor majd hozzájön még 2, karácsonykor még 3, és a végén ott leszek, hogy jövőre már plusz 7-8 kilónál tartok. Én annak a híve vagyok, hogy tudom mennyivel érzem jól magam a bőrömben, és inkább addig adom le, amíg még kevés van, mint hogy a 10 kilókkal szenvedjek később. És most a téma részemről lezárva, ha esetleg valaki érdemileg hozzá tud szólni az eredeti kérdéshez, azt megköszönöm, mert továbba is érdek4el a válasz, de több leszólásra nem vagyok kíváncsi.
2011. máj. 16. 10:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel az étrenddel, amit írtál, le fog menni a 2 kg kb. 2 hét alatt. És nem hinném, hogy vissza fog jönni.
2011. máj. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, erre voltam kíváncsi.
2011. máj. 16. 10:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki ebben a durva stílusban írt neked, az csak hihetetlenül féltékeny rád, hogy anyuka létedre ilyen jó paraméterekkel rendelkezel. Szerintem teljesen ésszerű, hogy figyelsz már 2 kgra is, mert így tudod elkerülni, hogy ne hízz el. Én egyzser fogytam 10 kg-ot, de nem figyeltem egyáltalán, nem is álltam mérlegre, és 2 év alatt minden visszajött, most megint leadtam a 10 kg-ot, de heti 2 szer mérlegelelk, hogy figyeljem a súlyom.

Ezzel az étrenddel biztos, hogy menni fog a diétád!!!Sok sikert hozzá!

2011. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen a két kilón nem múlik semmi!A magassághoz,pláne szülés után ez remek súly.
2011. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

igen, de a kérdező szerintem nem is a 2 kg-tól szeretne megszabadulni, hanem a hasra felment feleslegtől. ok, hogy szülés után jó ez a súly meg minden, de azért ha mindenki így állna hozzá (ld. óó már van férjem és 2 gyerekem, nekem nincs más célom az életben mi a francnak fogyjak le, szép eredmény ez ilyen idősen a többiekhez képest), holott lehetne jobb egy kis odafigyeléssel, akkor senki nem haladna sehová.


kérdező: hajrá, de ne a mérleget nézd, hanem a centiket ;)

2011. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!