Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az normális, ha az egyik...

Az normális, ha az egyik osztálytársnőm (15/L) 81 kiló? Szerintem ez elég szörnyű!

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De kár hogy a kérdezőket nem lehet lepontzni
2011. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzővel.

kedves kérdező, fajunk egyik szégyene vagy.

2011. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
"jól nézek ki" Mi lesz akkor, ha 30-40 évesen már nem leszel olyan hamvas mint most, ha majd a pasik a 20 éves csajok után néznek? A testeddel akkor már nem fogod őket megtartani, ilyen felszínességgel pedig nem hiszem, hogy a belső értékeidet tudná szeretni. Aki meg olyan felszínes mint, te az úgy is megy majd a csinosabb, fiatal csaj után.
2011. máj. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 160 centi és 70 kiló voltam, amikor összejöttünk a párommal. Imádta a husikámat. :) Ezt úgy képzeld el, hogy egy alacsony, gömbölyded nő voltam nagy fenékkel és összeérő combokkal, húsos felkarral.


Aztán lefogytam 53 kilóra. Egyes üzletekben csak a kamaszosztályon van ruha a méretemben. (ugyanis izom sosem volt sok rajtam, a zsír nagy része meg lement, így igen vékony lettem).


És mi történt? A párom más nők után fordul meg! Gömbölyű, husikás nők után...


Azért az egészségem érdekében nem akarok sokat visszahízni, max. néhány kilót a békesség kedvéért.


Amúgy nem az a szörnyű hogy az osztálytársnőd 81 kiló, hanem az hogy b*szogatjátok ezzel!


Még csak 15 éves! Ha hormonális oka van, majd javul a helyzet spontán, vagy orvosi segítséggel később. Ha pszichés, az is sokat változhat.

Lehet hogy beteg, ti meg ezzel cseszegetitek!

2011. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!