Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi Kickbox 1. edzése...

Norbi Kickbox 1. edzése látványos eredményt hoz?

Figyelt kérdés

Kb 8kilótól kell megszabadulnom, heti 2x tornáznám. Heti 5-6x szoktam edzeni, ebből olyan 3-4x 50-60p aerob mozgásforma, kb 2x erősítés, ami olyan 20p szokott lenni. De van, mikor nagyon belendülök, és megy 40p aerob után egy Réka 20perces:)

A másik kérdésem pedig ezzel kapcsolatos:

Az orvoslexikonon nem tudom pontosan, hogy az aktivitásnál a másodikat vagy a 3-at jelöljem be. Nem dolgozom, nem tanulok, szinte egész nap itthon vagyok, kis takarítás, főzés kb ennyi a napi munkám. Ezért is próbálom a mozgással kompenzálni az inaktivitásom. Ennyi tornával és ezeken kívül viszonylag kevés mozgással melyik kategóriát kéne bejelölnöm?


2010. jún. 30. 14:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Azért is kérdezem az orvoslexikonosat, mert nem akarok túl keveset enni ennyi mozgáshoz, de azért szeretnék heti fél kilónál többet fogyni. Eddig napi 1300-1400kcalt ettem és 120-130g CHt.

Már a 2. hete tornázom így, de előtte is tornázgattam már.

A kickboxot tegnap csináltam először.

Köszi a válaszokat:)

2010. jún. 30. 14:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én anno 9 napig csináltam, nagyon enyhe diéta mellett mialatt nem találkoztam a pasimmal. Teljesen le volt döbbenve mennyit fogytam. Tehát látványos:) Nekem ez a kedvenc tornám.
2010. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor veled együtt én is várom a válaszokat, én is tegnap csináltam először, piszokul megizzadtam, de tetszett. Zsírégetőnek zsírégető, 40 percet, szerintem kiválóan megfelel fogyis tornának. Nagyon pörgős és még össze kell kapnom magam, hogy ne csak gyorsan, de szabályosan is csináljam!:)
2010. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, és természetesen a legaktívabb kategóriát jelöld be.
2010. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Húú köszi a válaszokat:) Ez igen, 9 nap alatt, gratulálok:)

Engem is úgy megizzasztott, hogy ennyire még soha semmi.. a karomról is folyt a víz, mindenhonnan, ráadásul csöpögött is:D És utána a hidegzuhany után is tiszta forró volt a testem:D

Igen, várunk még válaszokat:)

2010. jún. 30. 14:40
 6/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, rákerestem itt erre a tornára, van sok vélemény, nézd meg te is!:)
2010. jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rendi megnézem:)
2010. jún. 30. 14:42
 8/15 anonim ***** válasza:
És ahogy csinálod, napról-napra jobban izzadsz. Nekem legalábbis már kb. csavarni kellett a hajamból:P De a legjobb a rengeteg boldogsághormon, ami utána csapott meg.
2010. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, pont ugyanígy jártam, szerintem be fog jönni egy darabig biztos!:)
2010. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A tegnapi "elázásomnál" nem hiszem, hogy többet izzadnék! :) Egy négyzetcentiméternyi ruha nem volt száraz, sőt az orromről csöpögött a víz!:)
2010. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!