Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így folytatom akkor fogyhat...

Ha így folytatom akkor fogyhatok? Mit tegyek az izomláz ellen?

Figyelt kérdés

18évwes lány vagyok, kicsit nagynak találom a hasam, ezért nekiálltam tornázni, és diétázni.

naponta minimum 30felülés... és lábemelés, plusz este 20perc kocogás.

Tegnap natúr csirkemellet ettem salátával, és abonett kenyeret light margarinnal meg 1,5%-os tejet kukoricapehellyel. És egy pohár natur joghurtot


Ma ettem reggel 1 péksütit, meg ettem szintén 1 tál kukoricapelyhet és most ittam egy pohár banánturmixot szintén 1,5%tejjel, porcukor nélkül.

És ettem 2 puffasztott rizs lapot.


És vizet sima vizet iszom.


De a hasamba olyan izomláz van hogy mozogni nem birok tegnap rádolgoztam, ma mégrosszabb:(


2011. máj. 18. 18:21
 1/5 A kérdező kommentje:

a célom hogy júliusra kicsit laposabb legyen a hasam, bár nem hatalmas most sem de van rajta egy kis párna:) meg széles a csipőm:(

Ezzel elérek valamit ha júliusig igy csinálom???

2011. máj. 18. 18:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a péksüti-típusú dolgokat totál iktasd ki. Meg a kukoricapehely se a legnyerőbb, egyél inkább húst, az jobb, mert tovább bírod ki kaja nélkül meg persze nem hizlal.

És a 30 felülést helyett 1-2 nap múlva csinálj mondjuk 35, 40et stb. Mindig felülésezés után nyújtsd meg a hasizmod (nem tudom csináltatok-e "fókajárást" tein, de olyan pozícióban kell, hasat lenyomni a földre, fejet hátrahajtani).

2011. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

oké akkor kukoricapehely és péksütik kilőve:)

most kicsit támncolok hogy tornáztassam a hasam, de a felülést most tuti nem birnám:D

2011. máj. 18. 18:29
 4/5 A kérdező kommentje:
és mostmár lassan kéne ennem levest. milyen levest ehetek majd a napokban?
2011. máj. 18. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rádolgozol jobb lesz! Tényleg, csak ki kell bírni :P A leves hálás jószág igazából, szerintem bármelyik jó. Persze azért ha nagyon oda akarsz figyelni akkor tészta kilőve, meg semmi habarás, ilyenek. De sztem erre annyira nem kell odafigyelni, hacsak nem kell nagyon sokat fogynod. :P És a kérdésedből nem ez jött le.
2011. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!