Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt a diétát folytatom,...

Ha ezt a diétát folytatom, szerintetek sikerül leadnom 5-10kg-t?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok és kb 68kg...Vékony derekam van, és sajnos genetikailag széles csípőm (nem háj, hanem csont). Viszont az utóbbi időben kicsit kigömbölyödtem (egyesek szerint előnyömre) de szeretném visszakapni a vesenysúlyomat.

Kb.ez egy átlagos nap:

reggeli: tejeskávé +1 szelet félbarna kenyér (általában üresen)

ebéd: leves+ második (ami általában saláta, vagy csirke mell, esetleg néha hal)

uzsonna: banán

vacsora: egy pohár kakaó


Mindegyik diabetikus, ugyanis 16 éve nem eszek cukrot (anyukám cukorbeteg). Valamint nem eszek csirkén és halon kívül más húst. Tésztát nagyon ritkán, főzeléket pedig hetente 2-3*.

Mozgás: mielőtt valaki lecseszne, hogy mozogni kéne, stb...Nincs meg a fél tüdőm (tavaly egy betegség következtében elhalt) így nagyon kell vigyáznom a szapora légvétellel.

Mindennap biciklizek (változó táv), guggolás, popsi és comb erősítés, hetente 2* pedig elliptikus tréner.

Szóval így elérhetema verseny súlyom (ami 60kg).


2011. máj. 22. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez koplalás, ugye tudod. Főleg úgy, hogy sportolsz is.

Egészségtelen, teljesen felesleges ilyen drasztikusan hozzáállnod a dologhoz, mert így is megfelelő a súlyod, de ha annyira fogyni akarsz, legalább csináld normálisan, türelemmel.

2011. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sport...hát én ezt nagyon gyengének vélem, legalábbis az 1 évvel ezelőtti dolgohoz képest. Régen terembe jártam+esténként futottam+reggel Pilates. Most még ezekre nincs energiám, szóval ilyen "mozgásnak" csúfolt dolgokat próbálok művelni.
2011. máj. 22. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A tüdőkapacitásod mennyire csökkent? Érzed a mindennapokban is, hogy erőtlen vagy? Amúgy én nagyon ajánlanám az úszást a meglévő tüdő fejlesztésére!
2011. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az úszást én is javallom: minden izmod átmozgatja, ha nem is feltétlen erősíti, de az biztos, hogy kíméli a tüdődet. :) Szóval napi 1 v. 1,5 óra úszás (nem valami nagyon gyors vagy versenyszerű, hanem mint kb. az öreg nénik :D) tök jó és még ki is fáradsz. Én régen ezt csináltam orvosi javaslatra. Nekem a koraszülöttségem miatt vannak gondjaim a tüdőkapacitásommal. Nagyon klassz volt minden nap a vízben lenni és úszkálni. :) Fogytam is tőle és még élveztem is. :)
2011. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg 46%os a tüdőkapacitásom (remelem lesz ez jobb is). Mindennapokban ugy jön ki hogy sokkal fáradékonyabb vagyok. az úszást ajánlottak a korhazban is, de nem tudok úszni valamint felek a víztől(ovis koromba jártam es az edző tök mókásnak tartotta ha lenyomja a fejemet a víz ala). ezert maradt a bringa. :)
2011. máj. 23. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!