Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron is ugyanannyit kell...

Nyáron is ugyanannyit kell mozogni?

Figyelt kérdés

Nyáron ugyebár egy 40-50 perces mozgás jobban megvisel, mint normális időjárásban. Ilyenkor 5 perc után izzadok, a fülledt levegőtől lihegek és hamarabb elfáradok. Mi a teendő, ugyanúgy toljam végig az 50 percet, mintha normális lenne az időjárás?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 19. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Nem, elég ellébecolni, feleannyit csinálni, sőt, ki se kell menni! Ott a tévé, le kell dőlni elé oszt zabálni az olcsó szénhidrátot!


Kérdésedre válaszolva természetesen ugyanúgy kell hajtani, ha jobban megvisel a mozgás az az edzetlenségednek tudható be, de hidd el ez idővel változik!

2011. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy pillanatig nem gondoltam, hogy abbahagyom, leülök a TV elé és chipset zabálok... csak gondoltam utánaérdeklődök...


Azért köszönöm

2011. máj. 19. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nekem nyáron ötször annyi mozoghatnékom van, mint télen. Eleve lehet úszni, biciklizni, lovagolni, egy csomó olyat, amit rossz időben nem. Ne délután kettőkor akarj mozogni, akkor nem fogsz izzadni. Délelőtt 10 előtt vagy este 6-7 után érdemes, akkor nem sülsz meg. Kivéve persze az úszást, a hideg víz a legnagyobb kánikulában is jólesik.
2011. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban :) de egyenlőre szobatorna van (zumba), ugyanis tanulok. Utána meg remélhetőleg megkapom a munkát, amit beígértek :) hát kiváncsi leszek, h munka után hulla fáradtan h lesz kedvem tornázgatni :D
2011. máj. 19. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első egy-két héten leszel fáradt munka után, utána megszokod. :)
2011. máj. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!