Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Strandon mit esztek? Vagy mit...

Strandon mit esztek? Vagy mit visztek ami nem olyan hizlaló és épp nem tornás napod van? Böv lent

Figyelt kérdés
fagyit megengedtek magatoknak? az a baj h mások meg jokat esznek:S sok sok ötletet irjatok és mindent h mit esztek reggelitöl vacsoráig.
2010. júl. 20. 11:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és strand elötti napon mit szoktatok enni? hogy másnap laposabb hasatok legyen?
2010. júl. 20. 11:58
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Miért ha te is ennél 3 gombócos fagyit másnap +50kg nehezebb lennél?! Hagyjuk már ez az anorexiás baromságod, vagy tudod mit mielőtt megennél egy fagyit nyúlj be a ujjal a torkodba és hányd ki! Jót is ettél, és nem is fogy tőle hizni. -.-
2010. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Előző te mekkora barom vagy.

Amíg nem volt étkezési zavarod,addig ne beszélj így.-_-

Amúgy nem kell 3 gombóc fagyit megenni,elég egy is.Szerintem.Meg lehet azért olyanokat is kapni a strandon,ami nem hízlal annyira ha nagyon tartani akarod a diétát...de egy nap még nem a világ.

2010. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
fagyit, kukoricát, esetleg palacsintát, bár az eléggé moslék szokott lenni, hekket, gyümölcslevest, hotdogot, mikor mit. Igazából nem figyelem, hogy mit eszem a strandon, úgyis lemozgom. Az, meg hogy eszünk egyszer, meg utána vmi kis uzsi (kukorica v fagyi ilyenek), meg indulás előtt harapok egy kicsit, nem igazán érdekel. Ha itthon vagyok, jobban oda kell figyelnem, hogy mit eszem, meg hogy ne egyek túl sokat, mint a strandon, amikor inkább eszek még egy rendes adag kaját is,mert kb annyi lesz a napi kajám. Mi nem igazán jövünk ki a vízből, max 1-2x, amikor enni, meg inni megyünk:)
2010. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
a fagyit nyugodtan ehetsz föleg ha gyümölcsös... mert több enregiát használ fel a szervezeted hogy felfütse(mivel hideg) mint amennyia fagyiba van... igyál sok vizet iylenkor szükséges napi legalább 2 liter. szerintme ekrüld a fánkot a sült krumplit és a lángost de ha nagyon kivánod enm elsz semmi baj ah kcisit eszel belölük. jó strandolást :)
2010. júl. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést! De már a sok ilyen "kinzom magamat mert nem akarok felszedni 0.5dkg" sem már bosszant. Aki diétázik az is jókat ehet, és sporttal le is mozoghatod, ott a strandon az úszással.
2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Én salátákat szoktam kérni, persze öntet nélkül naturan meg roston sült csirke, pulyka, hekk, rántás nélkül, ha csak rántott van az se olyan nagy baj, leszeded a rántást róla :D és csak a húsát eszed meg :) szerintem egy fagyit is megengedhetsz magadnak, TúroIce pl. csak 100 kcal, vagy vizes fagyik is akkörül vannak, és ha már úgyis strandon vagy ne sajnáld az időt egy kis úszásra ;D Szerintem strandon azt a legnehezebb kibírni, hogy ne igyál cukrozott üdítőket xD én olyankor mindig arra vágyok. mer látom ,hogy mindenki issza jéghideg a fantát, colát, nesteát, cappy-t amik szarrá vannak cukrozva :S Én meg iszom a vizemet -.- XD
2010. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%

Az hülyeség, hogy a fagyi felmelegítéséhez sok energiát használ fel a szervezet... Egy gombóc gyümölcsfagyi kb 100 kalória, be is sz@rnék, ha ennyit elégetnénk közben, amikor egy tíz perces futás során használunk fel ennyit.

Gondolkozzunk már...

2010. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Vigyáz mert a csokis gombócban már akadhat 150kalória is JÚÚÚJJ :D
2010. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
:D
2010. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!