Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne egy csoportfotó a strando...

Kéne egy csoportfotó a strandon a fogyis hozzáértőkről nem?

Figyelt kérdés

Olyan kíváncsi lennék, hogy akik itt írják a kapitális ökörségeket, és esküdnek rá, hogy de jó, hogy vajon ők, hogy néznek ki?

Mert hiába írjuk itt le néhány százszor, hogy megfelelő fehérjebevitel, jó szénhidrátok, sok folyadék, napi 5-6 kis étkezés stb. mindig vannak akik jönnek a hülyeséggel:

Ne egyél 6 után, ne reggelizz, hasazz hogy fogyj, káposztadiéta, 90 napos, femina, harmonet, ilyen bogyó, olyan hoodia, adipex, edd amit eddig csak felezd meg, gyümölcsnap, víznap, böjt, hájrázó öv, zsírt alakítsd izommá...

És még sorolhatnám.

Úgy megnéznék azért ezekről az emberekről egyszer egy strandon készült csoport képet... és mellette magunkról akik meg szajkózzuk az életmódváltást és szorgalmazzuk az egészséges táplálkozás elsajátítását...

Szerintem érdekes lenne a kontraszt...


Na mindegy, ez csak álom marad :)


2011. máj. 5. 12:57
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
38%

hagyjad, ők csak azért teszik fel ezeket a kérdéseket, mert igazolást várnak a hülyeségükre. aztán 10en lecseszik és tanácsot adnak, az nem érdekli. de ha van még egy hülye, aki isteníti az ő módszerét, akkor egyből meg van róla győződve, hogy jó az úgy.

ne foglalkozz velük, először én is felhúztam az agyam, aztán rájöttem, az ő testük, csináljanak vele, amit akarnak :D előbb utóbb ők is észreveszik h nem működik a rendszer (IQ-tól függően 1 hét - 1 év alatt biztosan). ha egy gyanútlan kérdezőnek írnak ezek az emberek, akkor azért szoktam rá reagálni, de ha a kérdező hajlamos elhinni az ő hülyeségüket (mert az könnyebbnek, gyorsabbnak, menőbbnek tűnik) a 10 másik ellenvélemény mellett, akkor az ő baja.

2011. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem,hogy igazad van.

Mindenkinek meg kell találni a neki legjobb étkezést és azt a módot, ahogy ő le tud fogyni.

És errenincsáltalános recept, hiszen mindenki másképp máködik pszichikailag is és fiziológiailag is.

Aki fehérjével tud lefogyni,fogyon le azzal. (én így fogytam 40 kilót és 8 éve tartom,tehát nálam működik, 3 gyerek után 45 évesen simán letagadhatok 10évet.)

akinek az a gó, ha nem tudommilyen nevű diétát csinál és működik nála, akkor csinálja.

én jólérzem magam évi két héttel, amikor csak teát iszom. Utána felfrissülök.

Én nem eszen 6 után, rosszul alszom, ödémás szemmelébredek, nem esik jól.

De senkire nem akarom rákényszeríteni az nálam bevált dolgokat.

A te beírásaidból pedig csak azt érzem: én tudom egyedül a megoldást, én vagyok az okos, mindenki más hülye.

Tiszteld annyira a másikat, hogy hagyod mindenkinek, hogy megválassza azt a táblálkozást ami neki a legjobb.

Nem mindenki hülye rajtad kívül.

2011. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

13.01 egyetértek, két dolgot mondanék.


1: Lehet, hogy egy év alatt mindenki rájön arra, hogy hülyeség amit csinál, de hogy vannak emberek akik egy életen át képtelenek elfogadni a tényeket, az is biztos.


2: Asszem te sem leszel sokáig 90%-os :D Mert egységben az erő alapon itt az van, hogy "áhá ellentmond nekünk a kis roh@dék? Nem jó a 90 napos diéta? Áháááá nesze te mocsok, majd én megmutatom!!!!" És kapsz egy negatív értékelést :D :D :D Szegénykék... mintha ettől bármi is változna :)

2011. máj. 5. 13:07
 4/57 anonim ***** válasza:
*bocs telefonon írtam, nem minden betű sikerült
2011. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

"megfelelő fehérjebevitel, jó szénhidrátok, sok folyadék, napi 5-6 kis étkezés "

Őszintén szólva én ezeket az embereket is megnézném, mivel annyira tudják elméletben, de vajon a gyakorlatban is?

2011. máj. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 Bányai Károly ***** válasza:
55%

"mindenki másképp máködik pszichikailag is és fiziológiailag is"


A mai világban elég nagy divat hangsúlyozni a mindenki lehet különböző dolgot, de sajnos ez csak divat. Az emberi anyagcsere mindenkinél ugyanúgy működik. Bizonyos határokon belül természetesen enged eltéréseket, de ezek nagyon is jól behatárolhatók.

2011. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

13.07 tudod vannak dolgok amelyek tények, és mindenkinél igazak, mert mindannyian emberből vagyunk, és a szervezetünknek vannak alapvető szükségletei.


Nincs ember a földön, akinek ne kellene fehérjét ennie rendesen. Kell az izmoknak, erre van szükségük és kész. Meg van a napi mennyiség amit mindenkinek meg kéne enni. És aki nem eszi meg, hanem idióta fogyókúrákat csinál, az lehet, hogy fogyni fog, de nem fog kinézni sehogy, az izmai petyhüdtek lesznek stb. Persze ha ez a cél....


Igen, pszichésen nem vagyunk egyformák, az életvitelünk is más, de ez a helyes táplálkozáson csak annyit változtat, hogy nekem napi 300g fehérjére van szükségem, egy 60 kilós ülőmunkát végző embernek meg csak 60-ra. A napi 5-6 kis étkezés mindenkire egyforma jó hatással van, és mindenkinek jobb, ha nem eszik finomított cukrokat...

Vannak alapigazságok, ha úgy tetszik tények.

Én nem azon vitatkozom, hogy valaki mondjuk pufirizst eszik barnarizs helyett...

Én a teljes katyvasz ökörségek ellen beszélek.


Ne haragudj de 2+2 az 4. És ez tény. Csűrhetjük-csavarhatjuk, hogy másnál az 5, meg 7... ez nem igaz.

És igen, szerintem annak van igaza, aki szerint 2+2 az 4.

Nincs ekkora különbség az emberek között, szervezet és szervezet között... levegő is kell mindenkinek, meg folyadék is...


Persze az is igaz, hogy az emberek szeretik játszani, hogy ők mennyire különlegesek, de attól még nem lesznek azok.

2011. máj. 5. 13:13
 8/57 A kérdező kommentje:
13.12 Ha elolvasod a kérdésemet, akkor láthatod, hogy azt írtam: ÁLLJUNK EGYMÁS MELLÉ. Én biztos vagyok abban, hogy azok akik a napi 5-6 kis étkezést és elegendő fehérjét, jó szénhidrátokat szajkózzák, sokkal jobban néznek ki, mint akik butaságokat beszélnek.
2011. máj. 5. 13:15
 9/57 anonim ***** válasza:
0%

:D:D


13.07: igen, mindenkinek meg kell találnia, hogy mi a jó, mert nyilván nem igaz, hogy mindenkinek 100g fehérje és 150g ch felel meg.


DE. minden ember működésének ugyanaz a biológiai alapja, így mindenkinek van EGY jó (és legegyszerűbb) módszer: követni azt, hogy mit bont le, miből lesz zsír, hogyan tartsuk fenn az izomzatot. a mennyiségek mások, de a módszer ugyanaz.

persze lehet fogyni máshogy is. koplalva, vagy sz.r kajával, de napi 8 órát sportolva. vagy sport nélkül életed végéig 1000 kalórián tengődhetsz.

mindent el lehet játszani, a szervezetet azonban hosszútávon nem lehet átverni (ld. jojóeffektus, anorexeknél hajhullás, stb...)

2011. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:

Nekem meg abból van elegem, hogy itt mindenki meg akarja váltani a másikat, és ezek az emberek, már szinte várják a 90 napos diétával, masszázsövekkel, fogyasztószerekkel kapcsolatos kérdéseket, hogy majd most jól beolvasnak....Már előre röhögök, mikor meglátom a kérdésnél, hogy 1 percen belül már 5en írtak, és pontosan tudom, hogy miről megy a vita....:) Én diétával fogytam 18 kg-ot 9 hónap alatt, ami nem egy drasztikus diéta, eszem ágában sincs másokat meggyőzni, hogy úgy kell csinálni, ahogy én. Ezt mindenki megoldja majd maga, mert más nem fogyhat le helyettünk. Ha valaki a 90 napost választja vagy a bogyókat, akkor legyen, csinája, engem ez egyáltalán nem bosszant.

A világmegváltóknak nagy önuralmuk van a diétához, akkor most legyen egy kicsi az ilyen kérdésekhez is.

2011. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!