Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves kririkusok! Ne csak...

Kedves kririkusok! Ne csak szidjatok hanem írjatok már végre egy tökéletes étrendet fogyókúrára!?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan osztják meg itt hogy miket esznek bizonyos napokon, és mindenki csak szidja a kérdezőt hogy ez így nem jó az úgy nem jó,ez kevés az sok,de nem tudnának leírni egy általuk helyesnek vélt napi menüt és mennyiségét!

Ja és olyan étrendről beszélek ami nem villám fogyókúrás,amit csak pár hétig-hónapig kell tartani,hanem amit egy egész életen át lehet tartani! És mind ezt általában olyan emberkéknek kellene tanácsolni akik addigi életükben sok édességet és"szénhidrátdús" ételeket ettek. Mert szetintem a váltás nem megy olyan könnyen...itt meg már azért is szídnak ha valaki megeszik egy gyümölcsjoghurtot,holott sokkal jobb mint ha egy csokit tömne mint azelőtt.


2011. máj. 20. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
meg képet is linkelhetnének :-D lehet ők egyenesen rozmárok és nem is fókák :-D tömik a chipset és egész nap irogatják az étrendeket :-D
2011. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen egy "tökéletes" étrend, én a sok "ezt NE" információ alapján próbálok összegyúrni magamnak valamit. de nem vagyok iszonyat szigorú, mivel például suliban ebédelek, tehát sok választásom nincs, csupán annyi, hogy inkább leves, az egészségesebb ételt választom, illetve annak 50-80%-át eszem csak meg. reggelire natúr zabpelyhet eszek natúr joghurttal, de volt, hogy tojást ettem abonettel. tízórai vagy gyümölcsöt viszek vagy müzliszeletet (ezért biztos kapnék lehurrogást, és lehetőség szerint inkább a gyümölcsöt választom). uzsonna szintén gyümölcs, esetleg ettem zabfalatot (ismételt lehurrogás?), esetleg egy abonettet. vacsora túró: vagy magában vagy egy szem eperrel vagy natúr joghurttal. biztosan nem tökéletes az étrendem. amúgy egy hete kezdtem el, ezalatt kábé 1 kilót fogytam, szóval eszerint viszont jól haladok (eddig). ja, és persze naponta szobabiciklizek, még a pihenőnapon is letekerek pár perc alatt 1 km-t, mert úgy érzem, muszáj.
2011. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

a múltkor a következőket akarták kivetetni az étrendemből: sótlan földimogyoró, napi 1 db (!!!!) alma, natúr joghurt.

hogy helyette mit ajánlottak? proteinport meg fehérjeturmixot...

szerintem egyesek vérremenően komolyan veszik.

2011. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

én saját magamnak állítottam össze még annak idején kis utánaolvasással, de nekem életmódváltás lett, én is kapnék lehurrogást az tuti, de nekem ez így jó:)

reggeli: 2 szelet teljes kiőrlésű kenyér, hozzá választás: light mozzarella, light szeletelt sajtok(pl mozzarella, tolle) orda sajt, főtt tojás, csirkemellsonka, pulykamellsonka+zöldség vagy

abonett/korpás pászka és ugyanezekkel vagy

joghurt/kefír+gyümölcs vagy abonett vagy

zabpehely/kása+gyümölcs+joghurt/tej

tízórai: abonett+natur joghurt

suliban még 1-2 db alma

ebéd (4 felé) főzelék (majdnem mindig) vagy rakott káposzta/zöldbab, spárga, vagy paradicsomos húsgombóc, vagy lencse/sárgaborsó/frankfurti leves de utána már nincs második hanem főtt tojás van hozzá

vagy párolt rizs, zöldségek/savanyú

feltét: pörkölthusok(leszűrve a zsír) kömányes sertéssült, tokányok, főtt hús, párolt hús, marhahús, főtt tojás, hal, halkonzevr rizzsel, zöldséges tonhalkonzerv

vacsora: joghurt/kefír/túró+2 db alma, vagy petrezselyem atól függ ha van alma akkor inkább azzal ha nincs akkor marad a kerti petrezselyem:)

nekem ez vált be

2011. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
valahogy sejtettem hogy ebben a témában sunnyogni fognak a kritikusok! Bezzeg az oltás, szemét-szar kajázás az megy... Gratulálok!
2011. máj. 20. 22:24
 6/21 °:Amigo:° ***** válasza:

Én kritikus vagyok ! :-)))

...de nem szoktam fikázni, egyszerűen nem válaszolok idióta kérdésekre, nem akarok meggyőzni én senkit.

Egy kliensemnek írt étrend:

(74-ről 66 kg-ra fogyott eddig 3 hónap edzéssel, amiből 1 hónap volt csak diétás)


[link]

[link]

[link]


Persze ehhez fegyelem és szakszerűen végzett -heti 3 edzés kell :-)

2011. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Beolthatlak itt is, ha akarod.

A legnagyobb tévhit, hogyha csak félig tartom be az étrendet, akkor fele annyit fogyok. Ez nem így működik. Nem én nem vagyok elégedett magammal, hanem aki kérdez, ő akar lefogyni, és elmondom neki azt a módszert ami 100%-osan működik. Ehhez akaraterő kell persze meg változtatások. De aki ennyire nyomorult, hogy nem bírja az elégedjen meg avval amilyen most. Nem fogok mindenkinek étrendet írogatni, volt már, hogy írtam, de általában nem az a kérdés, hogy írjatok étrendet, hanem a sajátjával kapcsolatban kérdez, amiről véleményt alkotok.

Aki egy ideje dagadt annak a teste erre az állapotra akar törekedni, mert ezt szokta meg. Ezen csak rendes, kemény diétával lehet segíteni, olyannal hogy joghurtok meg egyéb lóf*szok nem. Az hogy szerinted nem megy olyan könnyen a változás kifogásnak jó, másnak nem.

2011. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Jaj Greg drágám linkelj már magadról képet, olyan kíváncsi vagyok.
2011. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

de könyörgöm,ha egy 90kg nő fél tábla csoki helyet megeszik egy joghurtot,ne mondjad már nekem hogy nem fog fogyni!(persze az étrendet is ehez az elvhez kell igazítani)

Majd ha egy 52kg csaj akar lefogyni 50kg-ra akkor már valószínű hogy a gyümölcsjoghurt nem igazán megfelelő választás a mindennapokra.

2011. máj. 21. 10:16
 10/21 A kérdező kommentje:
Ettől a bádibílder oldaltól már agyfrászt kapok. Most komolyan,van aki ezt egy egész életen keresztül betartja,issza a porokat,lennmagolajat o_O. Lehet azért van itt pár besavanyodott ember mert ezt követi és egy túrórudit sem enged meg magának.
2011. máj. 21. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!