Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor az alkohol hizlal...

Most akkor az alkohol hizlal vagy nem, mi az igazság?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Arra lennék kíváncsi,hogy most a pia hizlal-e vagy nem!Mert én fogyókúra alatt is szoktam fogyasztani alkoholt(pezsgő,vodka,tequila),de én még egyszer sem vettem észre hogy vissza híztam volna tőle hiába sok benne a kcal de nekem nem szokott több lenni a súlyom tőle!Meg szerintem az alkoholisták is általában vékonyak,meg az egyik ismerősöm is amikor elkezdett inni és alkesz lett elég gyorsan leszaladtak róla a kilók!Tehát teljesen tönkretette a pia de a hízás az szóban sem volt sőt!
2011. júl. 18. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon hizlal, mert sok piát cukorral "toldanak" meg, és alapból is az alkohol egy az izmoknak hasznosíthatatlan energiaforrás, amgyarán szépen raktározódik.
2011. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

"Meg szerintem az alkoholisták is általában vékonyak,meg az egyik ismerősöm is amikor elkezdett inni és alkesz lett elég gyorsan leszaladtak róla a kilók"


ha valaki alkoholista, inkább vesz 2 liter bort, mint 1 kiló kenyeret. Innentől kezdve rakd össze az infókat.

2011. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ah, Istenem! Te komolyan azt gondolod, hogy 1-1 pohár ital mérhető "vissza hízást" okoz 5 perc alatt?

Legalább annyira nem, mintha megeszel egy lekváros buktát, pedig az is hízlal.

Az számít, mennyi az összes kalóriabevitel (és ebből mennyit mozogsz le). De nyilván a szervezetednek jobban szüksége van 500 kalóriányi fehérjére, rostra, vitaminra - mint 500 kalóriányi alkoholra.

2011. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mert az én szervezetemnek szüksége van az alkoholra!Meg az agyamnak is!Legalább hétvégén innom kell!
2011. júl. 18. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szüksége van rá, akkor sürgősen gondolkodj el és nézz magadba. Jótanácsként.
2011. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az alkoholban rengeteg kalória van de nem mindegy milyet iszol. mert pl vodka,gin, whiskey, rum ezekben nincs szénhidrát tehát ez a jobbik választás. krémlikőröket, koktélokat mindenképp kerülni kell. mondjuk aki rendszert csinál az alkoholból az persze hosszútávon tuti hízni fog
2011. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bevitt TISZTA etanol is hízlal, tehát nem kell cukrosnak lennie a piának, hogy meghízz tőle. Ennek az az oka, hogy a máj az etanolt acetaldehiddé, majd ecetsavvá bontja, az ecetsav pedig alapvető építőelem a szervezetben, ha felesleg van belőle, zsírként fog elraktározódni.
2011. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!