Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit (t) egyek ilyenkor?

Mit (t) egyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem tudom mással is szokott-e előfordulni ez, de mielőtt megjönne a havim (úgy pár nappal előtte), megállás nélkül éhes vagyok. Ezt ne úgy értsétek, hogy 'kívánós' leszek, hanem tényleg hiába eszem az eddig bevált, normális kaja adagjaimat, mindig éhes maradok utána, sőt, egy órával evés után már szédelgek az éhségtől, mikor előtte ugyan ennyi kajával tökéletesen jól laktam:S ez mitől lehet? Mit csináljak? Ilyenkor ehetek többet, vagy mihez kezdjek magammal?:S
2011. máj. 24. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Bár én ilyenkor engedek, mert majd éhen halok. De arra figyelj, mit eszel!
2011. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy ehetsz többet! Ezzel semmi baj nincs, ettől nem fogsz meghízni sem,viszont ha nagyon zavar,hogy rád jön az ehetnék,egyél egészséges dolgokat, azzal még használsz is magadnak!
2011. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jajj :S én is most azokban a megelőző napokban vagyok, és olyan ebédet ettem 1 órája, hogy nacsak, most meg megint éhes vagyok :(
2011. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!