Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában falásroham tör...

Mostanában falásroham tör rám! Nem vagyok annyira éhes de viszont nagyon kívánom ezeket az "ételeket". Mi tegyek? Folyt.

Figyelt kérdés
Ez úgy néz ki hogy mindenből amit látok megeszek egy nagyon picit egymás után.Ma pl olyan volt hogy fél kocka csoki,2falat kenyér,1falat rántotthús,pár szem csokis gabonapehely,falatnyi trapista sajt. Tehát mennyiségre nem olyan sok,de sajnos így még a kalóriatartalmat sem tudom mérni és fogalmam sincs hogy egy ilyen alkalommal mennyit vihetek be...
2011. máj. 26. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ez kb semmi. szerintem 100kcal sincs összesen. azthittem majd valami olyat olvasok hogy betoltam egy tepsi sütit, és 3tábla csokit 2liter kólával. emiatt nem kell rosszul érezned magad, én néha megeszek egy szelet csokit, vagy valami mást. néha megengedhető, mert én meg azt nem akarom hoy egyszer valóban annyira rámtörjön a falási roham, hogy tényleg benyomok egy tepsi sütit.
2011. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De egyre sűrűbben fordul elő...most is érzem hogy kellene,úgyhogy inkább nem is megyk a konyhába. Pedig ma meg is ettem egy túrórudit is.

2hónapig eddig nem fordult elő ilyen,minden ok volt. Most meg ezek miatt olyan rosszul érzem magam

2011. máj. 26. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Miből áll az étrended egy nap?

Valami hiányzik belőle, amit kíván a szervezeted. Vagy összesen keveset eszel, vagy egy bizonyos dologból eszel keveset, ami miatt a szervezeted "kívánós".

2011. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
általában:reggelire zabpehely és teljes kiőrlésű kenyér cs.mell sonkával.Tízórai:(ez van mikor elmarad ha későn tudok reggelizni)joghurt,túrórudi,vagy gyümölcs. Ebéd:csirkemell,salátával,mozarellával,paradicsom,paprika,néha rizs. Uzsi:joghurt,abonett,vagy ha maradt még az ebédből. Vacsi:sovány túró.
2011. máj. 26. 21:02
 5/6 A kérdező kommentje:
általában uzsi környékén szokott ez rám jönni és utánna ilyen 9-10óra fele
2011. máj. 26. 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi
2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!