Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hashajtók mire jók? Fogyaszt...

A hashajtók mire jók? Fogyaszt vagy méregtelenít?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy amikor valaki nem azért szed, mert székrekedése van, hanem csak beszedi. Bocsánat, hogy ilyen érthetetlen vagyok.:)
2011. máj. 29. 18:10
1 2
 11/15 Tyler913 ***** válasza:

Az utolso haromnak igaza van.Nagyon-nagyon veszelyesnek tartom,amikor az emberi lustasag talalkozik a hiszekenyseggel,es azt gondolja valaki,hogy a munkat meg lehet sporolni valami csodaszerrel.Ez a legtobb esetben csak sima atveres,max. nem hat,de van,amikor emberek az egeszseguket,sot,az eletuket is kockaztatnak a hulyeseg miatt.

Kedves kerdezo!

A hashajto,ahogy elottem is irtak,gyogyszer.Akkor alkalmazzak,amikor valakinek olyan jellegu emesztesi problemaja van,mint pl. a szekrekedes.

Ha Te normalis emesztesre alkalmazod,kb. annyit ersz el,hogy felboritod az emesztorendszered egyensulyat.

Valoban fogyni fogsz-merleg szerint.Ez a fogyas azonban viz lesz es nem zsir.Ugyanis amikor fosol,akkor a viz nem szivodik vissza az emesztes vegso szakaszaban.De mint irtam,ez nem valodi fogyas,a tested zsirtartalma nem csokken tole.Ilyenkor ket ut van: vagy nem iszol,es akkor kiszaradsz,vagy iszol,es akkor visszapotolod az elvesztett vizet.De mikor abbahagyod a hashajto szedeset,mindenkepp visszanyered az elvesztett sulyt,mivel az nagyreszt viz volt.Remelem erted,miert nincs ertelme annak,amit tervezel.

2011. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"az emberi lustasag talalkozik a hiszekenyseggel,es azt gondolja valaki,hogy a munkat meg lehet sporolni valami csodaszerrel"


Már írtam, hogy mozgok! Sportolok és az étkezésre is nagyon vigyázok. Igazságszerint nem gyógyszert szednék, mert én is a gyógyszerek ellen vagyok. (persze normális esetben amikor betegség miatt be kell szedni akkor nem) Csalán teára gondoltam, mert hallottam, hogy jó. De nem tudom, akkor mit csináljak, ha normálisan étkezem és mozgok és még mindig így nézek ki.=/

2011. máj. 29. 22:00
 13/15 Tyler913 ***** válasza:
Ha meg mindig van mit fogynod,akkor vegyel visszabb a kaloriakbol.Bar nem tudom,nalad mit takar a normalis etkezes,kiirhatnad,lehet,hogy ott nem stimmel valami.
2011. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem fogyaszt és nem is méregtelenít.

Ha indokolatlanul szeded, akkor tönkreteszi a bélflórát és az emésztésedet.


De, ha jól belegondolsz abba, amit kérdeztél, akkor tudod magad is a választ.

Hogy fogyasztana már?

A testzsír szerinted a beleken keresztül távozik, vagy micsoda? Vagy izmosodni fogsz a hashajtótól?


A fogyás szempontjából értelmetlen, viszont nagyon káros és veszélyes.

2011. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 TOMAtm ***** válasza:
a hashajtó arra jó h fossál egész nap.
2011. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!