Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat csináljak?

Figyelt kérdés
A fenekemből szeretnék fogyni. Inkább széles a fenekem, mint nagy tehát ennek megfelelően szeretnék gyakorlatokat csinálni? Mit ajánlotok? Otthon szeretném csinálni!linkelhettek videót vagy bármit. Egyébként eljárok biciklizni és futni is, de még csak keveset, mert nehezen bírja még a terhelést a szervezetem, mert elszoktam a sporttól. Amúgy 162 centi vagyok és 57kg. Az nagyon sok?
2011. máj. 31. 08:27
 1/3 anonim válasza:

na hat en is pont ugyan igy vagyok...en is a fenekembol szeretnek fogyni mert megszelesedett. en 160cm vagyok es 52 kg. en ezt a vidit talaltam.

http://www.youtube.com/watch?v=6So6k7-q9W0


ez nagyon jo csak lassan csinald,es ne engedd vissza a labad csak felig mert akkor dolgozik csak az izom. jah es en tegnap vettem gorkorcsolyat.az is jo :)meg a bicikli.

Puszi,jo fogyast

L/21

2011. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elárulom, hogy ettől csak még nagyobb lez, mert plusz izmot építesz rá.

Ha fogyni akartok, fussatok 40-510 percet monoton tempóban, az zsírt éget. :)

2011. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a videót. Nagyon jó mindenképp ki fogom próbálni!
2011. máj. 31. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!