Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A bulimiából meg lehet gyógyul...

A bulimiából meg lehet gyógyulni? Vagy végigkíséri az ember életét, ha egyszer belesétál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:56
 1/7 anonim válasza:
Hát én épp az előbb hánytattam magam...1,5éve vagyok kb. bulimiás. Ki lehet az biztos csak nehezen...nálam vannak időszakok amikor pár hétig nem hányok de utána mindig visszatér:(
2011. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem végigkíséri. Kivéve, ha olyan különleges társaságba kerülsz, ahol megérted nincs értelme, de erre nagyon pici az esély főleg manapság....
2011. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
.
2011. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

végigkíséri az ember RÖVID életét.

elég hamar tönkremegy tőle a nyelőcsöved, a fogaid, az ínyed, a gyomrodról ne is beszéljünk.


de most komolyan, én már lassan azért nem bírok meginni egy normális pálinkát se, mert mindig hányok tőle. ti meg ilyen idióták vagytok, h direkt hánytatjátok magatokat.

bocs, de ez nem rohadtul undorító? olyan büdös utána az ember szája, és borzasztó a szájíze, hogy az elviselhetetlen.

akinek van pasija, az a hányós kis szájával csókolgatja???

2011. máj. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez csak egy kérdés volt. és szerintem nem olyan ez az egész,hogy "jó akkor mostantól nem hányok." kemény meló leküzdeni...egy anorexiásnak is hiába mondod, h nem jó amit csinál, nem fog rád hallgatni
2011. máj. 31. 19:09
 6/7 anonim válasza:

Ez egy nagyon komoly betegség, kedves előttem hozzászóló. Nem azon múlik, hogy undorító, vagy sem, hogy a beteg elhagyja az étkezések utáni hányás "reakciót".

És igen, ki lehet gyógyulni belőle, de mindenféleképpen beszélj a szüleiddel, és barátaiddal róla, még ha nehezn is beszélsz róla, és nem kívánod megosztani velük, illetve sürgősen keress fel egy szakembert. Vannak külön erre specializálódott klinikák, amiket felkereshetsz.

2011. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Első vagyok. Kedves utolsó előtti válaszoló...Képzeld el nem azért hánytatom magam mert annyira jó dolognak tartom, hanem mert nem tudom abbahagyni hiába próbálom.És nálam lelki oka is van, nem csak az, hogy félek a hízástól. Igen valóban undorító dolog, de neked nem kell ezt végignézned...bőven elég egy bulimiásnak az, hogy saját maga nap mint nap szembesül azzal, hogy mennyire undorító amit művel. Nekem van barátom aki tud a betegségemről...sőt csak ő tud róla senki más. Képzeld miután hányok el tudok menni megmosni a fogam stb. nem úgy csókolgatom a páromat. Attól, hogy valaki bulimiás még nem igénytelen. Honnan tudod? Lehet, hogy a te környezetedben is van aki az csak te nem tudsz róla. Azzal, hogy lenézed azokat akik ebben szenvednek magadat minősíted.
2011. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!