Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 12 kg-ot ha...

Hogyan adjak le 12 kg-ot ha alig van időm mozogni?

Figyelt kérdés

tanulás tanulás munka ebből áll a napom

este jövök a gép elé de ilyenkor már alig élek :S

hogyan adjak le 10-12 kg-ot??

15 éves lány


2011. máj. 31. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
én inkább kihagynám a gépezést, és abban 20percben elmennék futni. TAlán még a tanulás is jobban megy futás után.
2011. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez még hol este? O_o

Ilyenkor hazamész, pihizel 20 percet, aztán elmész kocogni. Közlekedj biciklivel. Egyél kevesebbet.

De olyan nincs, hogy semmit nem teszel a fogyásért, és ha már most azt mondod, hogy sok, meg fárasztó... akkor nem tudom mi lesz veled később. Akaraterő kell neked, semmi más.

2011. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán milyen paraméterekkel rendelkezel?
2011. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább reggel mozogj. Egyrészt letudtad aznapra, kettő sok energiát ad a nap további részéhez és este már nyugodtan gépezhetsz,olvashatsz stb.
2011. máj. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gépezel egy kicsit meló után, aztán lefekvés előtt 1 órát aktívan izzadós tornát csinálsz. 2 naponta is elég... ráadásul ott a 7vége is.
2011. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!