Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napos osztálykirándulásra...

2 napos osztálykirándulásra milyen ennivalókat vihetek?

Figyelt kérdés
2 napra megyünk, első nap lesz vacsora, második nap reggeli, ez nemtudom mi lesz, de ha hízlaló akkor csak keveset eszem majd belőle. De útravalónak miket vihetnék amik nem hízlalnak és elállnak ilyen melegben? Müzliszeletekre gondoltam, de nemtudjátok melyik az ami laktató és nemnagyon hízlal (tehát nem a csokis aljú, cukros) Miket vihetnék még?
2011. jún. 2. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A müzli kifejezetten hízlaló étel, szóval, ha fogyózol, szokj le róla.

Első napra vihetsz salátát, pirított csirkemellel, sült húst...

Igazából bármit, amit amúgy is ennél, éthordóban ellesz az.

2011. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Puffasztott rizs és búzaszelet, ez eláll a melegben, és menet közben is lehet rágcsálni, a buszon. Esetleg korpás kekszet.

A paradicsomlé jól telít, elveszi az étvágyad, és ha jól zárható üvegben viszed, egy napot simán kibír. Bontatlanul a legtöbb gyümölcslé elvan hűtés nélkül egy-két napig.

Ezt persze evés helyett, mondjuk tízóraira, uzsonnára idd, egy lépésben szomjúság és éhség ellen, egy nagy hamburger után leküldve már nem diétás.

Most lehet már sok helyen kapni olyan abonett szelet, ami egyenként csomagolt, és van valami krém a kettő között, ezt nem tudom, kell-e hűteni.

Vihetsz még almát, narancsot korlátlan mennyiségben, a többi gyümölcs elég kényes. Ha mondjuk epret is viszel, akkor azt hamar el kell fogyasztani. De kalkuláld bele, hogy az eper és az alma is vízhajtó!

A műzliszeletek kifejezetten hizlalnak, csupa cukor, szénhidrát, és csak éhesebb leszel utána, én nem vinnék.

Akkor már tegyél be pár szendvicset: teljes kiőrlésű zsömle, tönkölykocka, vagy korpás kifli, megkenve vékonyan vajjal, vagy beterítve egy kis sonkával, és megpakolni rendesen retekkel, zöldhagymával, salátával, ha akad otthon más (paradicsom, paprika) azt is rakjál bele. Minél többféle zöldséggel készíted, annál finomabb, és annál laktatóbb is lesz. Nem romlik meg, legfeljebb kicsit összefonnyad, de nem vészes. Reggelire, ebédre első nap tökéletesen megfelel, ha diétázol.


Amúgy meg biztos ti is rengeteget fogtok mászkálni, szerintem simán le fogod mozogni, nem kell aggódnod.

Akár egy-egy gombóc vizes fagyi is belefér. :)

2011. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

egy kisebb hűtőtáska sokat segíthet:)

(mini stb...)

gyümölcsök,zöldséges palacsinta,különböző saláták,müzli is jó:)

Én szendvicset vittem

valaki rántott húsos szendvicset.


puffasztott búza



[link]

2011. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

cerbona cukormentes müzli, lehet kapni zabpehelyszeletet is ami natur, kis zacskóba tegyál pár marék natur müzlit(zabpehely, korpa) szűztea, korpovit kekesz, köles, búzagolyók, abonett/snack/szendvics, puffasztott szeletek

tonhalkonzerv sós lében

csalamádé, savanyúság

gyümölcs-alma

szárított almachips

2011. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!