Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó így a tervem? Aerob jellegű...

Jó így a tervem? Aerob jellegű mozgás nélkül is érhetek el valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék 2-3 kg-tól megszabadulni és elsősorban formálni az alakomon, kicsit izmosodni. Van rajtam némi felesleg, de szerintem nem vészes (161/58-60), apám szerint sok és "hájas, kövér vagyok", más ismerőseim viszont azt mondják, hogy jó alakom van, nem kell fogynom. Én egyik állásponttal sem érte egyet, szerintem 2-3kg-t kellene fogynom és egy kicsit formálni az alakomon.


A gond az, hogy aerob jellegű mozgás nekem nem megy, 1-1x megteszem, de ezzel mit sem érek. Egyszerűen utálom, nem nekem találták ki. Sokkal szívesebben tornázok itthon.

Bemelegítek, utána fekvőtámaszozok (egyenlőre még csak a női verziót és csak 25-30-at egy nap, így is érzem az izomlázat), felülésezek, hasprésezek és comb - fenék erősítő gyakorlatokat végzek, valamint hullaphopp karikázok. Általában hetente 4x tornázok és 1-1 torna kb. 40-50 perc.

Ez mellett természetesen figyelek az étkezésre is.

Így is jó, vagy nagyon fontos lenne az aerob mozgás??:O


Nyáron megpróbálom rávenni magam majd, hogy lemenjek futni. Ráadásul kb. 5 percre van egy salakospálya is, csak egy kerítésen kellene átmásznom, az meg megoldható lenne. És ha szükség lenne aerob mozgásra pl futásra, kb mennyit kellene futni?

16/L


2011. jún. 2. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
kép?
2011. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 kiló, és mozogsz eleget szerintem. Szóval a kaját kéne picit meghúzni. Nem mennyiségben, hanem minőségben. Diéta nélkül a sport csak a nagyon sok zsírból fogyaszt. De azért sportolj! Az sosem árt.
2011. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Képet nem akarok feltölteni. Arányosan oszlik el rajtam az a 2-3kg amit szeretnék leadni, szóval nem arról van szó, hogy túl a nagy combom vagy a hasam, máshol meg nincs semmi. Arányosan van mindenhol némi plussz, amitől szeretnék megszabadulni, aerob mozgás nélkül, ha lehet:)

2011. jún. 2. 19:59
 4/4 anonim válasza:

Én itthon tornáztam, aerobic videóra, kb 30 percet. kevesebbet ettem és sok folyadékot ittam. Nálam hatott, de már vissza jöttek azóta a kilók:S Sajnos ilyen alkat vagyok. Most ismét nekem is nehéz elkezdeni mozogni, de muszáj valamit csinálnom.. nem érzem jól magam így

(futni rühellek)

2011. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!