Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csak a hasamon látszik...

Miért csak a hasamon látszik a fogyás?

Figyelt kérdés
Már 5 kg-ot fogytam, de csak a hasamon lehet látni, pedig én pont a combjaimból akarok fogyni, miért nem megy le az?
2011. jún. 3. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
lécci leírod, hogyan sikerült a hasadról fogyni? :-)
2011. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jó neked, én meg pont fordítva vagyok. A combomról sikerült leadnom, de a hasamról az úszógumi nem megy le sehogy... :( Légy kitartó, a te szervezeted úgy van "összerakva", hogy azon a területen nehezebben indul be a zsírégetés. Sajnos ez sok embernél van így. Sportolni: úszni, futni, biciklizni. Ezek sosem ártanak! Sok sikert! :)
2011. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 timido ***** válasza:
nekem is a hasamon láccódik meg először. Folytasd a fogyókúrát, és elfog indulni a combjaidról is. Én sem adtam fel, és le is ment a combomról is. kitartás
2011. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20:11-es, kérlek leirnád pontosan hogyan sikerült lefogynos? milyen étrendel és milyen fajta mozgásokkal? kérlek :-)
2011. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!