Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet ez így jövő nyárra?

Sikerülhet ez így jövő nyárra?

Figyelt kérdés

Szóval nem vagyok nagyon kövér,inkább husis. De a fő problémám az,hogy puha vagyok és nagyon narancsbőrös. 169 cm és 60-61 kg.

[link]

Nézhetek ki valaha így? Ha igen,el tudom ezt érni körülbelül egy éven belül diétával és sok mozgással?

Diéta csak annyi lenne,hogy mindent ennék,kivéve édességet meg gyors kaját. Természetesen a fehér kenyeret felcserélném teljes kiörlésűre,stb.:)

Hetente 2x járnék futni(hogy zsírt is égessek) és 2x járnék konditerembe - megkérném az ottani személyi edzőt,hogy állítson össze nekem egy edzéstervet.

Ez így sikerülhet?


2011. jún. 3. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne érhetnéd el? Minden fejben dől el. Az ember akaratán múlik minden. Ahogy léteznek 350 kilós emberek, úgy ugyanúgy létezik az is, amit linkeltél. És elérheted. Csak akarnod kell. Pontosan azon a módon, ahogy leírtad!
2011. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen alakhoz azért kemény diéta is kell. rajtam nincs felesleg 5 hete edzek heti 6 alkalommal és max egy kicsit izmosodtam de korántsincs ilyen szálkás testem mivel a kajálásra nem figyeltem annyira (hozzáteszem hogy amúgy is viszonylag egészségesen étkezem) tehát nagyon szigorú diéta is kell ehhez.
2011. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül az akaraton múlik,hanem a hozzáértésen elsősorban.

Ha mész személyi edzőhöz,akkor ez meglesz remélhetőleg.

Viszont először étrendet írass vele az a lényeg,ezt egészíti ki az edzés.

A lány testzsírja szerintem nem több 15-16%nál,uh azt is mérd havonta.1 év alatt összehozható.

2011. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem vagyok nagyon kövér,inkább husis"

De dagadt vagy, a husi az izom, ha izmos lennél nem lennél puha.

2011. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nálam ő dagadt :

[link]


Ő pedig husis :

[link]


Kb. úgy nézek ki,mint Rihanna,nagyon picivel nagyobb a hasam. Régen sokat haspréseztem,úgyhogy izmos,csak felette van a zsír.

2011. jún. 4. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak arra próbáltam rámutatni, hogy a husi valójában izom, tehát a van rajtam kis felesleg kategóriára tévesen használják, főleg nem lennél puha ha izmos lennél. Persze nyilván nem vagy nagyon zsíros, de a puhaság attól van, de rendes étkezéssel és edzéssel természetesen nézhetsz ki bárhogy.
2011. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!